Новак
Стич за девојки со бод со долги ракави, големини 4-16

Стич за девојки со бод со долги ракави, големини 4-16

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 319.84

Нејзиниот стил на Дизни е на целосен приказ со оваа џемпер на Лило и Стич со симпатичен графички принт на нејзиниот омилен туѓ лик. Со дизајн со долг ракав, оваа пријатна маичка е одличен додаток на нејзината гардероба за поладни температури. Таа може да го носи соло или слоевито под јакна додека е поврзана со своите омилени шарени хеланки за целосен изглед. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 6. одговара : опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Графички принт од предната страна. © Дизни, сите права се задржани. Стимче за бод за девојчиња.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Закон за трговска марка и ќе биде енергично одбрани Со асортиман на големини и стилови, како што се врам�

Уметник : Ширли Новаксубјект : Animals Tyle : Trational Product Type : Galleryзавиткано платно Artthis подготвено за виси, уметни

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4 PC Cart Clond Mat Постави за LexLS600 H 2013 : Дизајнирано прилагодете г�

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4 PC CAR FLOT MAT Поставете за BMW 740 2015 : Дизајнирано прилагодено вк

За вежбање на секојдневните активности на овие мешани патики од мешани мрежи од Авиа! Овие патики на же�

Slingbacks се сезонски што мора да ги има и да се повлече за секоја пригода за топло време Маслиновото II од Бе�

Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери Бета сака да експеримент

Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка п�

Оваа стилска и удобна Health Tex Toddler Girl Flutter Sleeve Romper е задолжително за нејзината гардероба На предната стран�

Алексис Бендел Попи78 L Дами Роузголд Сјајни патики 8.5 Пол : Дами Големина : 8.5 Fit : Редовно Боја : Rosegold Матер�

Земете две! Панталоните од палење од без граници додаваат стил, удобност и разноврсност во вашата гарде�

Scroll