Новак
Enbright Classic LED кафе -светла

Enbright Classic LED кафе -светла

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.67

Откријте ја иднината на осветлувањето со преносни LED светла на Enbright Cafe од Јаско. Користејќи ја патентираната револуционерна LED технологија, овие светла испорачуваат постојано бела, привлечна светлина и невидена енергетска ефикасност за извор на светлина што никогаш не треба да го замените. Овие светла функционираат во затворено и на отворено со еднаква вештина. Нераскинливите акрилни светилки можат да издржат капка од 10 метри и се водоотпорни. Овој модел вклучува девет светилки на жица од 18 метри. Секоја низа е оставена до 350 стапки. Оваа класична LED кафе -светла (TM) (18 FT; 9 акрилни светилки) нуди повеќе придобивки и карактеристики во однос на другите слични артикли. Тој нуди комерцијална оценка за целогодишна, постојани инсталации на отворено, трајни, акрилни светилки отпорни на влијанија нема да се скршат ако се паднат или зачекори, идеално за патиос, пергола, легнување, домашни акценти, забави 9 акрилни светилки) е одличен избор Ставка на дињи. Комерцијална оценка за целата година, постојани инсталации на отворено. Трајни, акрилни светилки отпорни на удар нема да се скршат ако се намалат или зачекори. Идеално за патио, пергола, легнување, домашни акценти, забави и кампување. Lable до 350ft. LED диодите ја намалуваат употребата на енергија за над 95%. Никогаш не сте светилки да ги замените. Топла бела светлина-2.700к. Наведен UL. Флексибилни опции за монтирање. Бара хардвер за монтирање. 18 '. 9 акрилни светилки.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Вие нема да верувате колку се удобни и симпатични Патриша станови од колекцијата Journee Подготвената маст

Не е потребно да се има дух на девет опашка Китсун за да успее во животот како Наруто Узумаки, херој на На

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дома со овие украсни естетски тр

Водете го вашиот тим до победа додека останувате удобно во оваа јакна без граници Има постава за мрежи з

Боја на дијаманти : GH Јасност на дијаманти : I2I3 Април Април Дијамант Мијабела фино накит имаше уникатно п

Гордо отпечатено во САД, ова парче е отпечатено на висококвалитетна архива хартија и професионално рач�

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Уметник : Филип СаинтеЛаудсибјект : Пејзажцил : Современа проповед Тип : Галеријаобвиткано платно Артти�

Официјално лиценциран деклас Ултра прицврстувачите се држат до повеќе површини и се отстранливи и едно

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Пополнете го вашиот изглед со овој приврзок за акцент на аметист од 14 килограми и бел топаз Овој виолето

Познато по својата удобност и стил, оваа кошула на Хенли е кроссезонска, кросфункционална централа...

Удри освежување на вашата атлетска гардероба Оваа „динамична“ мускуларна форма е совршена за скоро се

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Класичен патика што ќе ја воздигне секоја облека што ја носите Акценти со два тона ја опишуваат оваа оби

Организирајте видливи места за складирање со колекција на ткаење на стерилити Овие артикли за складира

Таа ќе остане пријатна додека изгледаше симпатична во трендштедлива во оваа девојка од девојки со вати�

Лесна јакна од анорак од време и TRU е совршен начин за стил на стил на дождови Без напор затворање на пошт

Лесни работи "Асистенција " нуди исклучително удобно удобно удобност и надворешна плоча отпорна на лизг

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Без разлика дали пешачите по патеката или на работа, ги покривте шорцевите за карго шорцеви за перформа�

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Сандалите на Викторија К, со плетенка со материјал и ред на Рајна камења на секоја страна од лентите и ст

Вашите џогери само добија пријатна надградба Со трендовски силуета и стил на влечење, овие машки џогери

Опреми си со овој зелен нок осветлен нок Се одликува со блескаво зелено светло што го олеснува снимањет�

Додадете карактеристично елегантен допир на вашата табела со подобриот комплет за полначи на пакети за

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, трговска марка ликовна

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4 PC CAR Floor Mat Постави за BMW 740 2014 : Дизајнирано прилагодено вкл�

Scroll