Новак
Ариста 1. КТ перница исечена сваровски дијаманти Двоен прстен за ангажман на ореол во розово позлатена сребро

Ариста 1. КТ перница исечена сваровски дијаманти Двоен прстен за ангажман на ореол во розово позлатена сребро

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.33

1-1/4 Карат Т.В. Розово позлатена сребрена перница Сваровски и кубни цирконија дијаманти со двојно ореолски прстен за ангажман. Овој традиционално класичен и елегантен, двојно ореолски ангажман прстен е значаен дар на убовта. Скапоцено и ситно, овој перниче Сваровски двојно ореолски ангажман прстен одговара на нејзиниот женски стил. Создаден во сребро со розово родиум, прстенот за ангажман се одликува со сет на Сваровски центар, кој стои висок на врвот, опкружен со тркалезна двојна рамка со двојно ореол со дијамант. Достапно во големини од 5 до 9. Изборот на бои што се достапни во жолта, бела или розова позлата, со што овој прстен е уште пожелен. Ова убаво парче накит може да го носат возрасни или тинејџери и може да му се нададат на вашата сопруга, девојка или на вашата пријателка. Ариста 1,25 КТ перница исечена сваровски дијаманти Двоен прстен за ангажман на ореол во розово позлатено сребро. Прстенот е достапен во различни големини од 5 до 9 за да изберете. Изборот на бои се искористува во жолта, бела или розова позлата . Квалитет на дијамант : Сваровски. Форма на дијамант : перница. Поставување на дијаманти : ПРОНГ. Метал : Стерлинг сребро. Метална боја : Пинк. Позлатено : Родиум . Пол : Femaleенски. Со вклучена кутија. Земја на потекло : Индија.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Еко кадифен е целата сезонска гума на Акцелера за патнички автомобили Некои клучни карактеристики вклу

Вашата игра за голф и стил ќе бидат на исто ниво кога ќе ја носите оваа маичка со кратки ракави...

Забавна храна исполнува возбудливи бои на овој правоаголен полиестерски килим Прецизните градежни кар

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираа

Bug Bug Molto е мека и гушкачка кадифен играчка што проектира светлина кога се исцеди! Светлината бубачка има

После 12 години, Мајкл Томсет донел одлука да продолжи со целосна кариера создавајќи своја работа Небото

Премиум растителна храна Враќање во корените Органска растителна храна Премиум Едиблс мешавината е сп�

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираа

Јакната „Беверли Хилс Поло Клуб Раглан“ е стилска, топла и удобна за носење Направено е од волна и поли�

Грејач на грејачи на Az Primeglo Convection, гас, пропан, 13,19 k W, преносни, црни грејачи на патоказ за внатрешен двор,

Решавање вежби од секаков вид со леснотија во „Бестрашен“ шорцеви за женски „Бестрашен“ во Рибок во п

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4 PC CAR FLOT MAT Поставете за BMW 740 2015 : Дизајнирано прилагодено вк

Супериорен врвен ротор на сопирачката за патнички автомобили, лесни камиони и SUV Ultrahc® роторите на сопир

Кога сонцето сјае и времето е топло, облечете го вашето мало девојче во овие сандали со гладијатор на де�

Суштински дел од која било облека, чевлите се најдобриот пријател на девојчето со причина Можете да тан�

Канари островски чамци за риболов премија врамени платно подготвени да висат Премиум рака испружено вр

Уметник : Марлен Вотсонјубјект : Пејсови на пејзаж : Современа трговска марка ликовна уметност „Трентон

Scroll