Новак
Меркури иновации Глобур повеќебојно LED светло -лента со далечински управувач

Меркури иновации Глобур повеќебојно LED светло -лента со далечински управувач

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 639.52

Merkury Innovations Globar Multicolor LED светло -лента со далечински управувач Globar е совршен за области, клупи, конзоли и повеќе - употреба во хоризонтална или вертикална позиција за да одговараат на вашиот простор, плус изберете од толку многу бои и различни ефекти на осветлување за да го поставите расположението. Вклучен далечински управувач. - 16 LED бои - 5 режими на ефект - Прилагодлива осветленост - Вертикална или хоризонтална ориентација - USB -моќ (вклучен кабел) - Далечински контролиран - 10,6 "во должина.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Овие обетки со името на обрачот од 10к злато во форма на срце, имаат текстуриран обрач за бамбус стил и ел�

Донесете допир на природна убавина во вашиот дом или канцеларија со нашиот дрвен цвет пакет Овој зачуду

Уметник : Marion Roseubject : Animals Tyle : Modern & Modern and Contectional Product Тип : Галерија обвиткано платно Арттис подготвено за

Овој Trends International Sports Illustrated : издание за капење Tanaye White 22 wallид постер е дизајниран со високо квалитетни, п�

Додадете ја модата и функцијата во вашиот дом со главните теми Шеридан Фретхард во затворен простор за �

The Lunkerhunt Typhon е нашата цврста цевка за тело што е направена со нашата ултра трајна мека пластика што ќе за�

Дали сте подготвени да станете меѓудимензионални во овие SpiderMan : преку пајакотстихстих со 2пакувања на б

Направете ги празниците дополнителни магични со празник за време на пурпурниот вратоврска со еднорог...

Оваа симпатична детска тешка маица 2пакет од Wonder Nation ја одржува покриена со удобност со забавна мешавин�

Светската уметничка група е водечки издавач на уметност кој се наоѓа во Ричмонд, Вирџинија Резултатот е

Се одликува со прицврстено парче закачалка што го прави подготвен да се монтира на вашите wallsидови Висо�

Ove Decors бесконечни 50 7 / 8 во сетот на вратата за туширање со шарки на Тампа, кој има фиксен систем за шарки н

Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери Остварливата извонредно

Scroll