Новак
2- Карат Т.Г.В. Создаден бел сафир Стерлинг сребрен ѓердан Хало

2- Карат Т.Г.В. Создаден бел сафир Стерлинг сребрен ѓердан Хало

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.67

Направете избор што сјае исто толку светло како вашата loveубов со оваа блескава миабела, создаде бел сафир кружен ѓердан од ореол. Монтирана во бујно сребро сребро, се одликува со тркалезен, создаден од бел сафир скапоцен камен (8 х 8мм) во центарот со 18 дополнителни создадени бели сафир скапоцени камења кои формираат ореол. Засилен со висока полска завршница, овој приврзок од скапоцен камен е суспендиран на 18-инчен кабелски ланец што се обезбедува со затворач на прстенот. Спарете го овој ѓердан од Хало со скапоцен камен со кој било ансамбл за елегантен изглед. Направено во сребро. 2-3/4 CT T.G.W. Создаде бел сафир. Камења поставени од пронг. Должина на ланецот : 18 ". Пролетен прстен затворач. Септември септември. Бродови со крпа за полирање на накит Миабела. искри. Миабела - хармонија во накит.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Не е потребно да се има дух на девет опашка Китсун за да успее во животот како Наруто Узумаки, херој на На

Твојата мантра? Одете каде било, направете нешто Sweetsелењето што порано ја фрлавме над нашата фудбалска �

Оваа трендовски родна племенска шема е преобразена во ултра меки килим со меки, со шарм во Бохо 80% полипр

Домашната суштина Апартманот Каролин ја уништи сетот за печатење на гингам, нуди забавно ажурирање на ф

Во рамките на графичката колекција има различни слики врамени со убаво украсно обликување, давајќи му н

Опис : Зумае 6лесен мат златен метален лустер со приврзок над вас е менувач на игри Има повеќе бели чисти

Машката Шерпа на Realtree, 1 / 4 Zip Pullover, дрва од Realtree е одличен додаток на вашата опрема за лов и риболов на отв�

Порелаксирана верзија на нашиот потпис Curvy Fit, Elyse е дизајниран со олеснета лента за половината што го сп�

Донесете оптимална удобност на вашите столчиња за внатрешен двор со француската перница за салони од Jor

Надвор од овој светски печатење го воздигнува вашиот стил на пливање без овој без граници на вселенскио

Колекцијата Trend Setting Eckart е групирање на импресивни дизајни машини направени во мешавина од високи и ниск

Класичен патика што ќе ја воздигне секоја облека што ја носите Акценти со два тона ја опишуваат оваа оби

Без разлика дали пешачите по патеката или на работа, ги покривте шорцевите за карго шорцеви за перформа�

Scroll