Новак
Набавка на електрична енергија на Колман Волт за термоелектрични ладилници на Колман, црна

Набавка на електрична енергија на Колман Волт за термоелектрични ладилници на Колман, црна

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2224.00

На следното патување, студени пијалоци и храна до 40 степени поладни од околната температура без потреба од мраз со Termoelectric Coleman® Power Chill. Со приклучок од 12 волти и кабел за напојување од 8 метри, можете лесно да го напојувате овој ладилник во движење користејќи излез за автомобил или брод. Се лади без мраз да остане до 40 ° F постудено од околните температури. Совршено за долги патни патувања во кабини за камиони, семеен автомобил и РВ. 12 V приклучок (5 AMPS/60 WATTS). Кабелот за напојување од 8 метри ви овозможува да ја напојувате пумпата од вашиот автомобил или брод.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Твојата мантра? Одете каде било, направете нешто Sweetsелењето што порано ја фрлавме над нашата фудбалска �

Без разлика дали пешачите по патеката или на работа, ги покривте шорцевите за карго шорцеви за перформа�

Погоди ја патеката за следното покачување или тренингот со хибридни атлетски патики на Авиа за жени Ова

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дома со овие украсни естетски тр

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4 PC CAR Floor Mat Постави за BMW 740 2014 : Дизајнирано прилагодено вкл�

Совршено за натопување во гуакамол, ранч облекување, салса или целосно самостојно! Барате лесен замрзна

Машката Шерпа на Realtree, 1 / 4 Zip Pullover, дрва од Realtree е одличен додаток на вашата опрема за лов и риболов на отв�

Овој оригинален модерно дрвен wallиден часовник од средниот век се вклопува и во рустикални декори, како �

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Елеганцијата и луксузот е потценување за оваа урбана елегантна декоративна перница Донесете софистици

Порелаксирана верзија на нашиот потпис Curvy Fit, Elyse е дизајниран со олеснета лента за половината што го сп�

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Филтрите за перформанси во 10x20x1 Purafilter 2000 имаат плетени механички медиуми за филтрирање кои ќе ги отстра�

Официјално лиценциран деклас Ултра прицврстувачите се држат до повеќе површини и се отстранливи и едно

Во рамките на графичката колекција има различни слики врамени со убаво украсно обликување, давајќи му н

Чувајте го ладно со удобност со лесно носење со носење на Skechers Micro Spec Texlor Овој стил на лизгање има атлетс�

Glidden® High Endurence® PlInterior Paint + Primer е висококвалитетна, внатрешна 100% акрилна боја и буквар во една, понудена по

Вашите џогери само добија пријатна надградба Со трендовски силуета и стил на влечење, овие машки џогери

Лесни работи "Асистенција " нуди исклучително удобно удобно удобност и надворешна плоча отпорна на лизг

Таа ќе остане пријатна додека изгледаше симпатична во трендштедлива во оваа девојка од девојки со вати�

Колекцијата Trend Setting Eckart е групирање на импресивни дизајни машини направени во мешавина од високи и ниск

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Уметник : Филип СаинтеЛаудсибјект : Пејзажцил : Современа проповед Тип : Галеријаобвиткано платно Артти�

Водете го вашиот тим до победа додека останувате удобно во оваа јакна без граници Има постава за мрежи з

Класичен патика што ќе ја воздигне секоја облека што ја носите Акценти со два тона ја опишуваат оваа оби

Брендот „Халмарк“ е широко признат како најдобар за честитки, обвивка за подароци и многу повеќе...

Се искачи на планините со мечките и оваа „Мајка Гризли“ свилен допир фрла од северозападната компаниј�

Удри освежување на вашата атлетска гардероба Оваа „динамична“ мускуларна форма е совршена за скоро се

Црвениот ѓавол на Trappey Cayenne Cayenne Hotешкиот сос 32 fl oz додава доволно топлина на живина или јадења од говедск�

Scroll