Новак
RealSize Jenging Jeggings, достапни во Petite

RealSize Jenging Jeggings, достапни во Petite

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 535.04

Истегнете ги џегите од Real Size - кул комбинација на стил и удобност. Изработена во мека, истегната ткаенина од памук, овие женски џегингс имаат неволја покриена еластична лента за еластична половината што обезбедува вклопување. Модерната силуета со целосна должина, со висока положба е совршена за спарување со сандали, станови и мета за обичен и удобен ансамбл. Материјал : 97% памук/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. Fit : Slim Fit. Подигање и инсејм : високи; 29 ”inseam. Затворање : стил на влечење; Еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Дизајн на истегнување. Womenенски истегнување џегинг од Real Size.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Комбото на фармерки и хеланки добива ажурирање Овие време и Tru Capri Jeggings се сезонски стил совршен за спару

Ајде да добиеме трендовски! Земете неколку Jeggings од без граници со широк лента за половината што ја разма

Истегнете ги џегите од Real Size кул комбинација на стил и удобност Изработена во мека, истегната ткаенина �

Комбото на фармерки и хеланки добива ажурирање Овие време и Tru Capri Jeggings се сезонски стил совршен за спару

Класичен, стајлинг со 5 џеб се среќава со модерна, суперкожа силуета во потпис од високиот пораст на Леви

Curvy и сензационално, овие фармерки со висок пораст од време и TRU се оние што ќе ги достигнете повторно и п�

Овие отвори за нозе на карпи Подигање : Среден пораст Inseams : Short 27 ", Medium 29", Long 31 " Затворање : стилот на влече

Изгледајте стилски и се чувствувате пријатно со овие избледени славни жени со целосна должина на плете�

Безобразните детали за овие без граници Jeggings додаваат малку нешто дополнително на испробаниот стил на �

Dekенски тексас на Rock & Republic The De Nim Rx се повлекува на Jegging Овие Dekенски тексас на треска од Rock & Republic се влеча�

Dekенски тексас на Rock & Republic The De Nim Rx се повлекува на Jegging Овие Dekенски тексас на треска од Rock & Republic се влеча�

Истегнување понте џегинг од Wonder Nation се слатки, удобни и подготвени за училиште! Му дава модерна привлечн

Стилот на тексассостаноцистапици е тука за да остане со џегингс од без граници Овие симпатични Jeggings има

Seven7 Овој затегнат нозе Jeanан има заоблен грб и сееви дизајнирани за зајакнување на пленот Високиот пора�

Dekенски тексас на Rock & Republic The De Nim Rx се повлекува на Jegging Овие Dekенски тексас на треска од Rock & Republic се влеча�

Dekенски тексас на Rock & Republic The De Nim Rx се повлекува на Jegging Овие Dekенски тексас на треска од Rock & Republic се влеча�

Скокајте на опсегот на Jeggings… Овие тенки панталони кои се чувствуваат како хеланки, но изгледаат како фа

Носете ги, стилизирајте ги едноставни! Овие фармерки на софија Jeggings се елегантен додаток на вашиот секо

Скокајте на опсегот на Jeggings… Овие тенки панталони кои се чувствуваат како хеланки, но изгледаат како фа

Curvy и сензационално, овие фармерки со висок пораст од време и TRU се оние што ќе ги достигнете повторно и п�

Чувајте го вашиот пријатна стил на тренд со овие печатени џегинг од Terra 21 ”Inseam Затворање : Повлечете ста�

Еден дел фармерки, еден дел хеланки и тотално прекрасен Времето и плетените џегингс на Tru комбинираат кл

Dekенски тексас на Rock & Republic The De Nim Rx се повлекува на Jegging Овие Dekенски тексас на треска од Rock & Republic се влеча�

Ажурирајте ја вашата колекција на тексас со времето и обложените тешки фармерки на Tru Силуета со високи

Dekенски тексас на Rock & Republic The De Nim Rx се повлекува на Jegging Овие Dekенски тексас на треска од Rock & Republic се влеча�

Потпис од Levi Strauss & Co ™ Тотално обликување на директно фармерки се фармерки кои ја сакаат вашата форма! И�

Scroll