Новак
Лесни улични лесни чизми на Шалина

Лесни улични лесни чизми на Шалина

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 751.84

Флексибилноста е клучна за животниот стил кој е секогаш во движење. Bootie Shalina од Easy Street има супер флексибилна и лесна надворешна плоча што се движи во секоја насока. Двојниот патент горниот го прави овој стил лесен/исклучен, но исто така е за удобност со тоа што е засилено со лесно движење од лесни улици ултра лесни табани. 1 инчен потпетица. Лесна изградба на улични удобни бранови. Функционален двоен патент дизајн за лесно вклучување/исклучување. Лесна и флексибилна надворешна плоча. Засилено со лесно движење од лесни ултра-лесни табани. Дизајнирано со целодневна удобност во умот.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Покажете го вашиот стил во џебни борбени чизми од Brinely Co Овие чизми се карактеризираат со кожни кожени г�

Компанијата „Ванида од Бринли“ е стилска верзија на класичен борбен чизми, истакната со детали за чипк

Прошетајте низ студените денови во стил со чизми Muk Luks® Alyx! Овие слатки чизми на глуждот опкружуваат ноз�

Нашите чизми се карактеризираат со декор на бисери, а врз основа на оваа основа се карактеризираат со си

Дајте им на вашите обични облеки стилски удар со овие чизми на платформата Се одликува со целосна стран�

Минималистички и модерно Да! Со надворешна заоблена страна, овие чизми со ниско сечење на пети од Мелроу

Застанете високи и изгледајте екстра самоуверено облечено во колекцијата на ournournee Leeda широко теле коле�

Чизмите се тука за да останат и не можевме да бидеме посреќни Тие совршено се спаруваат со сè во вашиот п

Покажете стилски, но сепак удобен стил со чизми со потпетици Нежните кожени кожни нагоре со детали за ла

Нека се тркалаат добрите времиња! Рорк е тркалезна бута, изработена со мека веганска кожа поддржана од б

Супер кул и симпатична! Запознајте го вашиот нов омилен bootieplate чевли од време и TRU Овие чизми за глуждот з

Bootидарот на глуждот на сјајот од Бринли Ко е конструирана со премиум горе со пенливи сјајни детали на за

Дизајнот на капапети покажува класичен градежен багажник со циркус од Сем Еделман ovовани.Факскожа горн

Впечатлив багажник што дефинитивно ќе додаде смел изглед на вашата секојдневна облека, колекцијата Landre

Чизмите за ладно време на жените никогаш не изгледаа толку симпатични, вметнувајќи суптилни детали за к

DEN 480.00

Веднаш издигнете го вашиот изглед со Hessie од Brinley Co Оваа едноставна бута го задржува без напор шик со квад

Scroll