Новак
Turnpike S 11R24. G Комерцијална гума

Turnpike S 11R24. G Комерцијална гума

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.33

Turnpike S650 11 R24.5 149 Goverviewthe Turnpike S650 Карактеристики на лесен дизајн и ниска отпорност на тркалање за апликации за приколка. 14 Оценето. Конструкција без цевки. Опсег на оптоварување G. EPA Smartway Сертифициран.

Главните карактеристики

Избор на клиент

F820 на Leao F820 245 / 70 R19.5 133 / 131 M Goverviewleao е комерцијална гума што е дизајнирана за нас на полукамиони во региона

RM872 е најновиот додаток на линијата на Roadmaster на гуми за проверка на паметните паметници Оваа премија за �

Гумата Kelly Armorsheel LHT обезбедува одлична ефикасност на горивото во апликации со долг пат Тој е дизајниран �

Westlake CR960 A 225 / 70 R19.5 128 / 126 M Foverview West Lake's CR960 A е комерцијална гума што е дизајнирана за употреба на сите позиц

Идеално за употреба на комбиња за испорака, камиони или 18тркала, ОХ350 од Отани е комерцијална погонска г�

AmericRD3000 е комерцијален камион и автобуска гума направена за регионално и превоз на кратко растојание...

Тешкиот Duro DI2025 е дизајниран за груба употреба на ATV, UTV и квадри Заврзниците на шарите се под идеален агол

Гумите на АТВ Turf Tamer ATV се омилени кај тркачите, поради неговата лесна конструкција, давајќи им на возачи�

На овој начин, гумата гарантира побезбедно искуство во текот на целата година Работникот за гуми не е вк

AmericOS3000 11 R22.5 146 / 143 L Hoverviewthe AmericOS3000 е средна гума за камиони / автобуси што е дизајнирана за услуга за погон

Double Coin RT600 225 / 70 R19.5 128 / 126 M GOVERVIEWDesigned for pickup and delivery and regional applications, the Double Coin RT600 is an allposition steer tire that comes with a 5rib tr

Гумите на АТВ Turf Tamer ATV се омилени кај тркачите, поради неговата лесна конструкција, давајќи им на возачи�

Roadmaster RM185 295 / 75 R22.5 144 L Gover Viewthe 18.5 / 32 Длабочина на шара во комбинација со цврсти ребра на рамото ја прават о

Враќачките гуми за управување со оска Kumho KLS02 E имаат дизајн и инженерски достигнувања кои даваат подобр�

Дурун YTH4 е автопатски терен цела сезонска гума произведена за возила со лесни камиони Дизајнот на лента

Yokohama 121t 245 / 70 R17.5 143 / 141 K Јовервик Со специјализирана шема на шара и издржливо гумено соединение, 121 T ќе на�

Scroll