Новак
Уникатни поволни капаци за кратки ракави за кратки ракави, цветни печати на вратот, пакувања, пакувања

Уникатни поволни капаци за кратки ракави за кратки ракави, цветни печати на вратот, пакувања, пакувања

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 0.67

Copенски цветно печатење капаче за ракави за ракави, клуч за клучеви на јака, блуза, цветен образец, го прави совршено парче за уживање во секојдневниот живот. Со своите разоткриени детали на предниот и задниот дел, овој врв е женски избор за надградба на вашата работна облека или ансамбли за викенд. Најдобро е за лето. Има содржина на ткаенина од 100% плоча. Може да се спари со вашите омилени фармерки и здолништа 100% полиестер. Цветен принт. Ракав на капа. Предниот и задниот дел на клучот се потсмеваат на вратот. Затворање на едно копче. Врвовите на жените. Машинско миење ладно со слични бои, ниско железо, не се исуши. Големина на телото на моделот : Висина : 5'10, градите : 33 инчи, половината : 24 инчи, колк : 34 5/8 инчи, должина на рамото : 15 3/8 инчи, тежина : 122 фунти, моделот носи XS. Мерење (во инчи) големина - градите - ширина на рамото - 35 13 5/8s - 37 14 1/8m 39 14 5/8 L - 42 1/2 - 15 1/2xl - 46 1/8 - 16 3/8.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Создадете кул крајбрежна околина во вашиот дом со декоративна морска перница од Е по дизајн! Геометриск

Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтира�

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Опис на брендот : Стандард е водечко производство на целосна линија на производи поврзани со управување

Superенски Superенски Super Soft Cupped Hoodie со џеб од патент ќе ви биде ново основно оваа зима! Направено од удобен ма

Дозволете му на вашата малечка да се пренесе додека ги носите своите магични пријатели со овие папучи н�

Дали вашето дете сонува да стане суперхерој кога се постари или дали сакаат да ги запознаат своите омил�

Giclee (JeeClay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност.

Меморијалниот Rosebud & Geypsophilia Vose вазна има длабоки црвени розови, сместени меѓу белата гипсофилија, акцент

Земете прекрасен дизајн на исецка на еден бенд прилагодлив прашка, ставете го на клин Слитер Еспадрил и

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Обвивката со бел сјај обезбедува боите се екстра живописни со светлосен рефлексија Боја : сина...

Hanes Men's Boxer Bridse 5 Pack PlBonPerformance XTemp Boxer Browter Space Charters Free Guardians of the Galzxy Movie Trading картички и изнајмување на филмови

Делумно сонце Расте 3648 "високи Тие драматично реагираат на хранење со зголемување на растот на лисјата �

Рачно изработена од почувствувана волна во стилот на бујно плетено џемпер, ќе се за inубите во тоа колку �

Scroll