Новак
Челична градина клупа

Челична градина клупа

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.67

Дизајнирано да живее во надворешни области, оваа градинарска клупа е изградена од челик обложен во прав, кој не му пречи на УВ светлината што сјае надолу или се врти дождовни бури. Мерење на 34.3 '' H x 50 '' W x 23.6 '' D, совршено е да се карате на вашиот трем или внатрешен двор со многу перници. Севкупно 34.3 '' h x 50 '' W x 23.6 '' D Seat 15.7 '' H x 47.6 '' W x 16.1 '' D назад висина - седиште до грб 25 '' Севкупна тежина на производот 36,74 lb.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Братучед DIY 27 инчи тркалезно влакно, по 1, розово и сино Тркалезните мониста се популарни и разноврсни...

Сензација на гардероба Овој шарен двопарчен сет од 365 деца од Garanimals има печатена маичка со краток ракав �

Држете се во гордост, овој исклучителен прстен за ангажман на дијаманти, кога ќе ја побарате нејзината р

Колекцијата LIA комбинира убави, современи обрасци и бои со трајни квалитети подготвени на отворено Наме

Едноставен, стилски и летен; Комбинираната валери од Софија Вергара ги има сето тоа за вашата работа од �

Time & Tru Ladies 'Silvertone Case, Silver Easy Read Read Dial и Black Maple Vegan Leather Strap Analog Watch Овој пат и Tru Ladies Analolog Watch има сребрено текст

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Планот на Детроит Голд, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници Со сеопфатна зла

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираа

Уживајте во смирувачки ноќен сон : Направено од 100% супериорен квалитет мемориски пена, перници на колен�

Потпис од Леви Штраус и Ко Тие имаат низок, еластизиран половината и директно вклопуваат низ седиштето,

Уметник : Алисија Lachances Ubject : Abstract Style : Modern & Modern and Contebter Product Type : Galleryзавиткана платно уметност Ова е подго�

Девојчето Девојче од Jordордаче Девојче ќе биде нејзин нов изглед на пролет / лето Таа ќе изгледа симпатич

Овие листи на Виножито Модел Jојо Сива сигурно ќе станат нејзин омилен пар чевли! Украсено со сјајно вин�

Scroll