Новак
Исечете ги женските шорцеви А-линија

Исечете ги женските шорцеви А-линија

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.33

Лажичката оживува летен класик со скулптури со шорцеви А-линија. Малку подолго во должина, овие шорцеви се достојни со тренд со недовршено полите за додаден раб. Спарен со омилениот преголем бенд и патики или блејзер и сандали со страшни, овие шорцеви сигурно ќе ги прицврстат сите ваши омилени погледи оваа сезона. Исклучиво на. Материјал : 99% памук/1% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 4. одговара : опуштено. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 2,25 ”Inseam. Затворање : Поштенски мува со затворање на копчињата. Ockебови : Стил од 5 џеб. Карактеристики : недовршено полите. Подготвени. Поставете. Лето. Еве сега, совршени потресени тексас шорцеви за да се спарат со трендовски графички маички и кошули. Лажичка а-линија шорцеви за жени. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Вашето ново одење за оние излети од топло време, времето и милениумските шорцеви на TRU обезбедуваат јасе

Направете простор за вашите нови слави! Денимските шорцеви на времето и Тру, со единечна манжетна, се со�

Ништо не се натпреварува со удобноста на панталоните за џебни џебови на слободното склопување...

Само во твоите нови секојдневни тексас шорцеви од фармерки на Софија со забавно, исцрпено полите Исклуч

Надвор од јогата Овие опуштени плетени шорцеви од фармерките Софија се вселенскоDYE за ладен, летен изгл�

Уживајте во стилот во сонцето на време и шорцевите на плажа на Тру Смачкана лента за половината и мека, и

Удобноста и сложеноста се комбинираат со тренд милениумски шорцеви од пионерската жена Живописни отпе�

Обичниот, секојдневниот стил не се подобрува Безвременски шорцеви во Бермуда од колекцијата Ли возачи �

Ретроинспириран и совршено размахване, оваа женска кратка кратка од Wrangler® ги погодува сите вистински а�

Илузии за облик на жени на Ли Високиот пораст Тенок вклопување во Бермудале илузии на обликот на жените

Потписот од Леви Штраус Снут Форт не ја губи формата Гроздобер, истрошен изглед Среден пораст на полови�

Scroll