Новак
Време и време на време на женското породилно фустанче, големини S-2XL

Време и време на време на женското породилно фустанче, големини S-2XL

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 248.16

Подгответе се да сеучите со времето и го уништија породилниот фустан. Крива гушкање и brimbубител, овој фустан е мек и истегнат што го прави удобен колку што е стилски. Лизгајте го со блејзер или кардиган за работен ден и потоа пробајте го соло за спектакуларен датум ноќен изглед. Исклучиво на. Материјал : 95% рајон/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опремена; стил на каросерија. Должина : MIDI должина; удира под колената. Затворање : стил на пуловер. Ракави : должина на лактот. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Спасени страни; Мека и истегната плетена ткаенина. Облечен породилен фустан за жени од време и вистинито.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Ултраласкавиот породилен фустан на времето и TRU беше дизајниран да ги прегрне вашите криви и да ја лулка

Дизајниран со силуета за завиткување на силуета, овој ¾ ракав Максичен фустан има Vврат, собрана половин

Мини фустан без должина на коленото, без никаква привлечна и маѓепсана очите, бидејќи го обликува овој ф

Овој фустан за мајчинство без ракави е за класичен гламур Со слабеење и ласкава форма, овој мајчински ма

Современата софистицираност го дефинира овој ланец без ретровисен мајчински макси фустан со прекрасно

Дојдете за стилот и останете за леснотијата на оваа страна затегнат породилен фустан од ох мама Изработ

Прекрасниот стил има здолниште Алинија со големи плети, деколте на рамото, долги ракави и макси должина.

Дојдете за стилот и останете за леснотијата на овој породилен фустан од маица од ох мама...

Со гламурозна линија и драпење директно од пистите во Париз, овој спектакуларен моден напред породилен

Овој пат и ткаениот макси фустан без ракави на TRU додава трендовски допир вашата породилна гардероба...

Свеж, модерно преземање на едноставниот црн мајчински макси фустан Лесно за носење и класично недооцен�

24 тите години на удобност Апарејт од рамото фустанот со страничен отвор ќе блесне како официјален фуста

Шармантен и сладок овој разгорен породилен мини фустан за жени е лето што мора да го има! Одликувајќи се

Прекрасен и софистициран, породилен фустан со должина на коленото Со ракави со должина на лактот и клас�

Сè што е вообичаено, овој моден напред мајчинство Макси фустан има детали за ладно рамо на ракавите со д�

Лесно носење со елегантни допири, овој породилен макси фустан од Романски Циган има каросерија за завит

Овој пат и плетениот фустан со краток ракав е задолжително парче за вашата породилна гардероба Мека ист

Елеганција и удобност во едно! Максинскиот фустан на Empire Weist V Neck Maxi има воздух со едноставна елеганција �

Scroll