Новак
Уникатни поволни перики за човечка коса за жени дама 31 беж кадрава перика со капаче за перика

Уникатни поволни перики за човечка коса за жени дама 31 беж кадрава перика со капаче за перика

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.00

Можете да го направите во кој било стил според вашата потреба. Дишењето на роза, лесна, ве тера да се чувствувате многу удобно кога ја носите оваа перика. Оваа симпатична перика е исто така добар подарок за вашите пријатели или семејство. Оваа перика не е перика од чипка, и нема чешли во рамките на периката, има 2 прилагодливи ленти за да остане на главата. Човечки перики за коса со реални фризури, направете го исто како вашата коса, сите ќе бидат изненадени колку е реална оваа перика. Направено од отпорен на топлина синтетичко влакно, со стилски дизајни и извонреден изглед. Не само мек допир, туку и природен изглед. Па како и вашата вистинска коса. Перики за жени со многу стилски дизајни и прилично изглед, ве прават поубави и самоуверени, ќе добиете тони комплименти со оваа симпатична перика. Удобното капаче за перика со 2 прилагодливи ленти, можете да ја прилагодите нејзината големина за да одговара на главата. Единствени поволни цени човечки перики за коса за жени дама 31 "беж кадрава перика со капаче за перика одговара за повеќето луѓе. Лесно за носење. Должина на перика : 31". Тежина : 320g. Прилагодливо капаче за перика : 21,5 "- 22,5". Боја : Беж. Материјал : Синтетичко влакно. Вклучен пакет : 1 x перика, 1 x капаче за перика.

Главните карактеристики

Избор на клиент

CTR Контрола на раката за контрола на раката CTR Контрола на раката се произведува со употреба на само со н�

Сет на сини месечини од 2 клипови за виси од дрво со печатени чувства на "Благодарни " и "Благодарен " за wall

• Време на одмор Црнобело биволско карирано џамбо кадифен гном клип на Божиќен украс • Дизајните што п�

Класична колекција на филмови, том 4 (Акт на насилство / мистерија улица / криминален бран / декора / н�

Секој сет вклучува : 1 клуч, 1 персонализирана видео порака од Santa Box Size : 6 "W x 1.1 " D x 6 "H на возраст 3+ Дополнит�

Сите цевки за лизгање на вилушка се безгласно земја од лесни цевки со авиони или во прикажување на хром (

Апсолут Водка е една од најпознатите водки во светот Тоа е шведска вотка направена исклучиво од природн

Комплет за чешлање сèво1 со нови подобрени перформанси и пријателски за кожата Филипс Норелко G370 / 60 три�

Повеќето разноврсна заграда на планетата, уникатен модуларен дизајн дозволува регистарската табличка

Оваа дрвена клупа со модерен рустичен стил прави уникатен додаток на вашата дневна соба, влез или спалн�

Scroll