Новак
Тест Hotешко - Нова страница со артикли - Модул за исполнување

Тест Hotешко - Нова страница со артикли - Модул за исполнување

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.33

Има поголем волумен на телото, дозволувајќи му да плива со моќ на многу подолга и потешка мамка. Storm Flatstick со гласно, длабоко штрака. Вклучува неверојатно силни куки за високи црни никел на VMC. УВ светла завршница рефлектира поголема светлосна енергија, зголемувајќи ја нејзината подводна видливост. Невремето на риболов со невреме со рамни страни што го прават да плива со широка мавта и тони блиц.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Вклучете го дејството на светло за решавање на светлината и префрлете се на министапица од 1 / 8унца или м

Одлично за црвена риба, тарпон, сина риба, туна, рибарска риба и дигалки На пазарот од 1956 година Достапно

Crankbait на Гери Јамамото Чикара 300 има 3Д холографска комора за внатрешни работи за ултрарефлективен блиц..

Користете го мамката за магли на Бред, Виггерс за фаќање пастрмка, челик, лосос, бас, волја и многу други �

Грубите на nsонсон Крапи се за акција Главата "keeled " му овозможува на мамката да плива во широк опсег од ба

Овој приклучок за мамка Rick Clunn RCD2 S2 доаѓа во најразлични одлични бои за привлекување риби LuckEStrike Rick Clunn RCD2

Приклучокот за намалување на мамките на Бред е ротирачки мамка што држи мами што личи на ранета риба од �

Заливот стаорец мами кратко плиток е сопствен квалитет, рачно насликано, лебдечко, плитко нуркање, стап�

Беркли има работено со добрите за да дизајнира повеќе големини на трепетнички нијанси за да одговара на

Сечилото на Блиц е многу уникатна мамка за сечилото Направено е од 100 проценти лесна легура на цинк! Цинк

Привлечно дејство : Дизајнирано да испорача тесни дејствија на Балса, како и оптимизиран звучен профил,

Оваа мамка со рамна риба има завршна пастрмка и панфис Тие имаат приклучок за мамење со висока акција и �

Кога станува збор за терминални справи, можеме да ги сумираме нашите перформанси со само еден збор сила

Премиум Избор на боја : За да одговара на отворот, има различни висококвалитетни боички плочки за појаву

Секоја мамка во штрајкот на штрајкот на штрајкот на штрајкот, промодел, е дизајнирана да изврши одреден�

Премиум Избор на боја : За да одговара на отворот, постојат најразлични висококвалитетни боички плочки �

Scroll