Новак
Pantsенски алатка за панталони со мимикс

Pantsенски алатка за панталони со мимикс

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.67

Ако сте уморни од панталони што ве ограничуваат да ја завршите работата, време е да го испробате нашиот алатка за комунални услуги MIMIX. Вградените флексибилни панели обезбедуваат супериорна флексибилност и удобно вклопување за да можете да се свиткате, сквотот и да се водат без ништо да ве задржи назад. Кога ви требаат пар панталони за работа за да ви овозможат да ја завршите работата, изберете ја работната облека што е изградена за да го имитирате начинот на кој се движите. Touch Tex Technology обезбедува удобност за дишење, трајни бои и отпорност на дамки со уште помека рака. Вградените Flex панели MIMIX ™ обезбедуваат супериорна подвижност и удобно вклопување за да можете да се наведнете, сквотот и да се протегате без ограничување. Директно вклопување има ажуриран пораст што седи малку под половината. Тенок низ седиштето и бутот со отворање на ногата што одговара на работните чизми.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Пресекувачките линии и асиметричната основа го поставува тонот за оваа зачудувачка табела на конзолат�

Водоотпорен Дигиталните слики со висок квалитет се создаваат директно во сјајно алуминиумски панел, п

Kristie Bootcut, Пант, Active Kristie Bootcut Pant, доаѓа во нашата издржлива 90% памук и 10% измислица на спандекс што е лесна з

Иберија Jackек Мекерел е висококвалитетен, одржливо извори на конзервирана морска храна, кој нуди и одлич

Чевлите за сопирачките на Bosch Drum изградија репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занае�

Прославете ја вашата бескрајна романса со овој симбол на loveубов и заедништво Изработено во 10К злато, ов�

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Симплистичките, но привлечни килими од Флоријанската колекција без напор служат како примерна претста�

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Истакнати бои : Бела, Тан, Група Светска уметничка група е водечки уметнички издавач кој се наоѓа во Ричм

Оахурст Ултра пастеризиран светло крем, 32 fl oz дозволете ја светлината Свежо и вкусно, совршено за додав�

Додадете пријатен слој во вашата гардероба без ова, без граници на руно пуровер Одликувајќи се со сите, �

Scroll