Новак
36 Пред -осветлување на полноќниот градинарски божиќен венец за божиќни ливчиња - црвени светла Дура

36 Пред -осветлување на полноќниот градинарски божиќен венец за божиќни ливчиња - црвени светла Дура

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 637.76

Се одликува со мешавина од зелена холографска ливче и црни ПВЦ совети Производи Карактеристики : Пред-осветлени со 150 црвени мини-осветлени мини светла Dura-осветлени светла се вистински луксуз. Всушност, можете да ги повлечете светилките веднаш од нивните приклучоци и сите други светла на жицата ќе останат осветлени 230 совети на гранки 3.25 "Широки совети 19 " Зелен кабел за олово Не е потребно склопување. 1 парче вклучува поддршка од метална рамка со тешки прстени за виси дополнителни карактеристики на производот : светлосни комплети на венецот се наведени за затворено или на отворено, но самиот венец се препорачува за употреба во затворен простор ако една сијалица изгори, остатокот ќе остане осветлен содржи 1 содржи 1 содржи 1 Приклучок со крајниот конектор што ви овозможува да ставите повеќе осветлени предмети заедно (да не надминуваме 210 вати) Мерач на жица : 22 120 волти 60 Херц .34 засилувачи 40,8 Вотс Димензии : Дијаметар 36 " ) Материјал (и) : ПВЦ/ТИНСЕЛ/МЕТАЛ 36 "Пред -осветлен полноќ зелен бор божиќен венец - црвени светла Дура.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка п�

Закон за трговска марка и ќе биде енергично одбрани Заедницата на трговската марка е посветена на обезб

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4 PC Car Floor Mat Постави за Mazda Protege 2002 : Дизајнирано прилагодено �

Ние даваме се од себе за да ви обезбедиме Редовно вакуум (по можност еден без барови со тепачки) и место ч

Моќни идеи со текстури транспонирани од текстил, или преработени или точно репродуцирани Најновата сер

Кошулата за лов на маскирање со долги ракави Max1 XT, маскирана маскирана маица е направена од ткаенина за �

Мешавината за зачинување на пилешкото сусам од сонцептици ви помага да го добиете вкусот што го сакате �

Марк Адлингтон „ДСУ и рече“ е висококвалитетен печатење на платно што го привлекува гледачот со интри�

Покажете го вашиот суперхерој случајно додека изгледате стилски на плажа или базенот со DC Comics Swim Wonder Woman

2 Пакувајте ги мини панделките на Снајдер (1,5 мл., 60 ct.) За оваа ставка Вкусни мини панделки...

Зачудувачки класик, овој миабела дијамантски прстен за ангажман убаво ја одразува вашата романса Израб

Цветната хартија за завиткување може да се користи за општа намена за цветни продавници, сегашни кутии,

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Постигнете прекрасна привлечност на тротоарот со нашите faux дрво корбели Во споредба со вистинското дрв

Вашето дете ќе ги сака овие запалени светлосни патики од атлетски дела Овој активен дизајн има синтетич

Scroll