Новак
Бринли Ко.

Бринли Ко.

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 327.84

Овој уникатен дизајн е слајд на Пјера од Бринли Ко. Овој слајд има детали за над и под крцкање преку пети со помала висина на петицата за удобно носење. Ние го сакаме лизгањето на дизајнот, а синтетичката текстура на крокода завршува со стилски изглед. Висина на пета : 2 1/2-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Faux кожа. Материјал од надворешната страна : синтетички. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Органските памучни капаци со рачно зашивање на Окс Беј, органска памучна перница, 20 "x 20 " : Оваа забавна о�

Карактеристики.Надградете ја вашата спална соба со исклучителен, стилски дизајн за вашиот кревет Упат�

Нејасните, празнични и забавни се само неколку начини да го опишеме нашиот начин да ги славиме велигден�

Вреќата за спиење на Бакати е направена со 100 проценти памучна ткаенина од муслин во забавни отпечатоци

Камуфлажаниот принт кул, трендовски и прикажан на оваа џемпер на пуловер од Тахари Мекиот француски Те�

Марк Адлингтон „ДСУ и рече“ е висококвалитетен печатење на платно што го привлекува гледачот со интри�

Нашето испружено платно е гордо создадено да биде фокусна точка на вашата соба Ние отпечативме со најдо

NFL со долги ракави со долги ракави, бесплатен превоз на нарачки над 35 американски долари на продавницата

Подобри домови и градини Гроздобер LED светилки го комбинираат класичниот изглед на Едисон на гроздобер

Hereенски наследство со висок пораст Пантин одземник на корените на работната облека на нашиот бренд, жен

Прикривање, јакна или и двете? Небото е границата со времето и прикривањето на обвивката на Тру...

Протоколот V36 е стилска модернизација на разделен дизајн на пет зборувани Протоколот V36 е специјално н�

Нашата рустикална колекција е инстант класика Нашата рустикална мелница за дрво ги користи денешните т

Scroll