Новак
Flexicore пакување морнарица сина подарок за завиткување на ткивото

Flexicore пакување морнарица сина подарок за завиткување на ткивото

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 535.20

Сите наши производи од хартија се произведуваат со највисоки материјали и секогаш остануваат без киселина. Сите производи од хартија се од обновливи извори. Flexicore пакувањето ги произведува сите свои обоени хартии од ткиво со не-крвави еколошки материјали и бои. Flexicore пакувањето секогаш се фокусира на додавање производи со класа, стил и квалитет на неговите понуди. Flexicore Packaging е лидер во индустријата во врвни материјали за пакување што обезбедува највисоки материјали за хартија на пазарот денес. Големина : висока 15 "широк x 20". Материјал : Ткиво хартија. 100 CT рециклирана хартија за ткиво направена со без киселина и еколошки материјали. Хартијата за ткиво на ленти со лента е совршена за торби за подароци, забави, свадбени фаворити, занаети или малопродажба.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Нашата врамена графичка колекција има различни слики, врамени со убаво украсно обликување, давајќи му н

Пинк кутија женска инспиративна нараквица нараквица цврст не'рѓосувачки челик 7,75 инчи врски за вртење �

Оваа дрвена маса може елегантно да го скрие креветот за миленичиња или кутијата за легло, така што тие ќ�

Преземете го денот со модерни и функционални и функционални шорцеви за искачување на бесплатното собра

Нагласете и разубавете ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија со оваа

Софистициран, едноставен и неспоредлив, овој 14 карат бел златен скапоцен камен е сигурен дека ќе се негу

Уметник : ennенифер Rutledges Ubject : Animals Tyle : Modern & Modern and Modernivery Product Тип : Галеријаобвиткано платно уметност Ова п

Начин за славење Прогресивни подароци 9,5 "Супер мек за кучиња на в Valentубените, подарокот за кучиња, држе�

Класичен кабелски плетен џемпер добива надградба благодарение на лажичката Сето тоа започнува со асим�

Добредојдовте гости со овој прекрасен монограмски доормат Тешка, но сепак елегантна, овој душек е израб

Современите моменти од страна на Гербер Бебе момче без ракави на копчето без ракави и кратки комплети с�

Уметник : Ејми Франксјубјект : животни Стил : Модерни и современи Производ Тип : Галеријаобвиткано платн�

Направи мека мешавина понудена во широк асортиман на бои Бидете сигурни дека знаејќи дека нашите кошул�

Полуметална подлога за сопирачки сопирачки и комплет за ротори е безболно, економско решение за истрош�

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Данскин сега премија за ракав на девојчето најлон на лактот Леотард е направен од нашата најпогодна тка

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Уметник : Cherry Pie Studio Ssubject : Abstract Style : Bold & Eclectic Modern Product Type : Galleryобвиткано платно уметност Ова е подготвено з

Нови стилови, иста голема вредност Свеж изглед што ќе го сакате направен со квалитетот на кој му веруват

Влезете во духот оваа сезона на жетва и Ноќта на вештерките со нашата празнична кујнска крпа! Оваа кујнс

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Scroll