Новак
Libman 18 Цела намена за повеќе површински метли, црна прашок обложена челична рачка за миленичиња миленичиња влакна

Libman 18 Цела намена за повеќе површински метли, црна прашок обложена челична рачка за миленичиња миленичиња

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 207.52

Метлата со голема површина на црна моќност од либман со голема моќност 18 инчи е дизајнирана за која било површина. Метла вклучува комбинација на цврсти и флексибилни влакна што му овозможуваат да ги разоткрие фините и големите остатоци, од прашина до мали карпи. Влакната се направени од рециклирани ПЕТ што потекнува од шишиња со вода за рециклирање! Блокот на метла е тешка цврста полипропилен, обликувана за да обезбеди години на употреба. Либман црна висока моќност 18 "инчен инчен мулти-површина за притискање. Цврст полипропилен обликуван блок од 18 инчи, инженерски со години на тешка употреба. Влакна од метла направени од шишиња со рециклирани вода. Прашок обложена челична рачка отпорен на 'рѓата, обезбедувајќи години на услуга и вклучува вградена дупка за закачалки за полесно складирање/распон>. Одлично за комерцијални и станбени намени. Прицврстувачот на блокот на блокот на мелницата за стегање е посилна од рачката на лесната должност во рачките. Мулти -површински влакна од метла исчистат секоја површина како што се бетон, тула, дрво, камен и многу повеќе. 3 'црни и сиви влакна.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Нашата рустикална колекција е инстант класика Нашата рустикална мелница за дрво ги користи денешните т

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини на трговска марка ликовна уметн

Трчајте со доверба Овие шорцеви со атлетски дела имаат вградена лагер за удобност и покриеност...

Сет за кошула и нозе со две парчиња; Само јака со штанд со јака и стојат на контраст на внатрешната јака; 6

Постигнете прекрасна привлечност на тротоарот со нашата опашка од дрво рафтер Во споредба со вистинско

Елегантен стајлинг на Оксфорднаправен со човечка кожа и користејќи дизајн на италијански бод, нашиот м�

Погоди ги улиците со доверба во овој тренер за чевли што има слабиот вклопување со доволно простор за дв

Пејте заедно со вашите омилени Божиќни кароли со младешки слики и мултиобоени нијанси од овој правоаго�

За секое патување во теретана или парк, подгответе се со мажите „Тритон 2.0“ Изградени да издржат секојд

Копче за кратки ракави за кратки ракави на Пери Елис со зашилена јака, редовно вклопување, обична измисл

Оваа прекрасна патека до уметноста Океан III платно се печати со употреба на највисок квалитет на мастил�

Овој сет ги вклучува само двете капаци на перници и утешител на удобност Димензии на кралот : .Надградет

Ако барате да го зголемите вашиот фактор на софистицираност отколку да погледнете подалеку од Вал од Бе

После 12 години, Мајкл Томсет донел одлука да продолжи со целосна кариера создавајќи своја работа.Уметни

Потекло : Виетнам Слајдот ви овозможува дополнителна забава за вас Дизајн на куќи и прозорец Во кој се п

Суштински дел од која било облека, чевлите се најдобриот пријател на девојчето со причина Можете да тан�

Ажурирање на сончевиот ден! Опуштениот резервоар за замав од „Wonder Nation“ додава отпуштена вибрација на н

Одете на главата на часот во безвременски поло маици на Wonder Nation Дизајнирани со училишен стил на ум, овие

Попрска на боја, секси и пресечен и го имате вашиот нов омилен костим за капење Едно парче костим за капе

Класичен стил го направи слатко во чудо нација бебе и деца со кратки ракави за деца со деца Освежена во ш

Scroll