Новак
Карат Т.В. Diamond Solitaire 14kt бело злато ѓердан

Карат Т.В. Diamond Solitaire 14kt бело злато ѓердан

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1567.52

Едноставни, но сепак привлечни, тркалезни дијаманти долго време посакувани за нивната чиста брилијантност и елеганција. Ова бело злато создадено ѓердан е доволно прекрасен за да застане сам, убавината на тркалезен дијамантски пасијанс не треба придружба. Зачудувачки додаток за нејзиното уживање, овој светлечки дијамант го суспендира од кабелскиот ланец од 18,0 инчи со затворач на прстенот. Империјал 1/6 Карат Т.В. Diamond Solitaire 14kt ѓердан од бело злато (I1) : Вкупна тежина на каратот : 1/6 CT.Clarity : I1 изработен во 14 KT Бело злато : Prong Setlearn за дијаманти.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4 PC Car Floor Mat Постави за Mazda Protege 2002 : Дизајнирано прилагодено �

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Моќни идеи со текстури транспонирани од текстил, или преработени или точно репродуцирани...

Изведба на Bilstein B6 Заврши со склопување на склопување : Yellowолта боја Билштајн Б6 перформанси Амортизери �

Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери.Уметник : Хелен Абасјубј�

F17 T8 120 / 277 V 4 ЛАМП, F25 T8 120 / 277 V 4 LAMP, F28 T8 120 / 277 V 3 или 4 ламба, F32 T8 120 / 277 V 3 или 4 ламба, F40 T8 120 / 277 V 3 ЛАМП Универзал

2004 2014 CHEVROLET EXPRESS G1500 6 Cyl 4 Грижете се за вашиот автомобил со замена на филтерот за воздух од Super Tech Нашата ин

Поддршка на јута, рампа за килими (продадено одделно) се препорачува за да се избегне менување и лизгање.

Овој тренд на меѓународниот Фокс Рон не е во ред Постерот за wallид за алгоритам за пријателство е дизајн�

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

Изработка на прскање оваа сезона за пливање со времето и врвот на бикини со чипка на Тру Нудејќи класиче

Изгледа добро цел ден, секој ден со мешавина, соодветна кутија за подароци за пакување за деца...

Мешавината за зачинување на пржениот ориз од сонцето додава удар на класичен рецепт за мешање...

Уметник : Дебора ДонешеОнјубјект : Транспортен стил : Beachy Product Тип : Галерија обвиткано платно уметност О�

Од трчање работи до трчање во паркот, ќе сакате да живеете во овие меки пот од EV1 Направено од мека и лесн�

Scroll