Новак
Dreamline Unidoor Plus in. W in. D in. H h рамка за шарки за туширање во сатенска црна боја

Dreamline Unidoor Plus in. W in. D in. H h рамка за шарки за туширање во сатенска црна боја

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 4799.68

The Dreamline Unidoor Plus е врата со шарка за туширање со шарки или куќиште што е совршено дизајниран за денешните современи трендови. Со модерни привлечни и елегантни чисти линии, Unidoor Plus додава допир на безвременски стил на секој простор за бања. Dreamline Exclusive Clear Max Repellant и отпорен на стакло обложување на дамки, додава супериорна заштита од дамки и е скоро без одржување. Unidoor Plus е дел од колекцијата Dreamline Unidoor, најразновидната линија на вратите за туширање и куќиштата на пазарот. Без оглед на вашите потреби, Dreamline има крајно решение за вашиот проект за туширање! Големина на моделот : 53 1/2 in. W X 30 3/8 in. D X 72 in. H; Отворање на прошетка : 22 ин.; Конфигурација : врата за туширање со влезна и враќање на панелот. Вметнете и повратни панели прикачени на wallидот од страна на 1 in. U-Channel; 1/2 ин. Ширина или прилагодување надвор од плус, достапна на страната за враќање на панелот. Премиум 3/8 in. (10мм) дебело овластено калено стакло; Dreamline Clear Max Вода и дамки отпорна стакло облога; Тип на стакло : Јасно.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Кога ви треба дополнителна топлина додека сте на работа, овој пролетен елек на машката облека на Wrangler ја

Зафатете го изгледот и чувството на шума инспирирана од природата во која било просторија со Catcoq зелена

Директно цврсто појас панталони е подготвено за вас да се преселите во и надвор од канцеларијата...

Уметник : Beata Czyzowska Young Subject : Floral Style : Modern & Modern and Contebter Product Type : Galleryобвиткано платно уметност Ова е подготв�

Метлата со голема површина на црна моќност од либман со голема моќност 18 инчи е дизајнирана за која било

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на вис�

Para nuestra comunidad de habla Hispana : Ponte una prenda un poco más cómoda, un tanto más elegante e gurreíblemente fachinante Затворање : Стил на пуловер / Ес�

Подгответе се да следите и да нападнете со овие симпатично жестоки диносауруси за играчки инспирирани �

избледени отпорни Обвивката со бел сјај обезбедува боите се екстра живописни со светлосен рефлексија.

Опис : Ова рокерско столче е изработено од премија и цврсто тврдо дрво, кое е многу цврсто и издржливо по�

Подарете го подарокот за мода со празниците за правда, надаваат маици со долги ракави и сет на облека со

Оригинална нараквица за инспирација на агат сина дива и бесплатна дива и бесплатна оригинална агат од

Scroll