Новак
Правда Девојки од празници надаваат маици со долг ракав и сет на облеки со 3 парчиња, големини XS-XLP

Правда Девојки од празници надаваат маици со долг ракав и сет на облеки со 3 парчиња, големини XS-XLP

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 0.33

Подарете го подарокот за мода со празниците за правда, надаваат маици со долги ракави и сет на облека со 3 парчиња! Ова симпатично трио има две маици со долги ракави во координирање на бои со сеопфатно печатење или позитивно пораки. Со соодветните хеланки, ова трио прави неограничени опции за облека во гардеробата на вашата мода! Материјал : 60% памук, 40% рециклиран полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Пакетот вклучува : две графички маици со долги ракави и хеланки. ФИТ : Опуштено. Деколте : Тркалезен врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Врвни карактеристики : Координирање на бои, сјајни графики, поставен ефект на боја, дизајн на Раглан. Крајни карактеристики : Еластична лента за половината, лого соборено. Правда празник надава маици со долги ракави и нозе со 3 парчиња облека поставени за девојчиња. Правдата нуди парчиња на тренд и класични најважни работи за да го надополнат постојано развивачкиот стил на вашата девојка.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Направи мека мешавина понудена во широк асортиман на бои Бидете сигурни дека знаејќи дека нашите кошул�

Тенкрезервоарот без граници Топ 3пакет е суштинска гардероба што ќе ве натера да се чувствувате ветрови

Март Роден камен Направено во сребро.Додадете прекрасно парче во вашата разновидна колекција со овој м�

Уметник : Мајкл Бланшет Фотографски предмет : Пејзаж за пејзаж : Современа трговска марка ликовна уметно

Уметник : Филип СаинтеЛаудсибјект : Флоралстајл : Флорентинерпродукт Тип : Галерија обвиткано платно Ар�

Софистициран, едноставен и неспоредлив, овој 14 карат бел златен скапоцен камен е сигурен дека ќе се негу

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Начин за славење Прогресивни подароци 9,5 "Супер мек за кучиња на в Valentубените, подарокот за кучиња, држе�

Уметник : Ед Вилверсјубјект : Хумор Стил : Традиционална Производство Тип : Галерија обвиткано платно Ар�

000 слики годишно Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата �

Едноставниот модерен класичен гушар е двоен иден и вакуум изолиран за да го задржи вашиот пијалок топол

Овој Jeanан има удобно вклопување што е порелаксирано преку седиштето и бутот од нашиот редовен вклопник

За девојчето кое сака најжешките бои и стил, Никол од формулата за долго носење на Nail Nail, се осигура дека

Scroll