Новак
Заштитни листови за безбедно оптоварување на Ејвори, тежок мерач, буква, дијамантска чиста и Ејвори трајно мини врзивно средство, капацитет од 1 , црно бел пакет

Заштитни листови за безбедно оптоварување на Ејвори, тежок мерач, буква, дијамантска чиста и Ејвори трајно

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 0.33

Заштитниците на листовите со страничен товар Ејвори ви помагаат да ги чувате вашите важни документи заштитени и организирани. Тие се удираат на страна за да бидат погодни да ги чуваат во врзива. Овие заштитници на листовите се кристално јасни за лесно гледање. Полипропиленскиот материјал е нелеплив и нема да го крене отпечатокот од хартијата. Странично вчитување значи дека нема потреба да се прободуваат инсерти. Добивате 25 во секој пакет. Заштитни листови за безбедно оптоварување на Ејвори, тежок мерач, буква, дијамантска чиста, 25-пакет : Ориентација на оптоварување : страна. Тип на заштитник на листот : врзивно средство за прстен. Вметнете големина : 8-1/2 "x 11". Материјал : Полипропилен. Заштитниците на Ејвори лист доаѓаат 25 до пакет. Јасен материјал. Нелеплив дизајн.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Обичниот чевли со солиден ајкула се наоѓа на обвивка од ткаенина во стилот на Шерпа, која додава топлина

Кликнете овде за да пронајдете прилагодени подни душеци за да одговарате на вашето возило прилагодено �

Среќни теми за бебиња Органика се смислено направени за седење бебе совршено големина за мали раце и ле

Ако барате одличен резервоар за да го облечете во теретана, да трчате работи или само да се дружите дома,

NFL со долги ракави со долги ракави, бесплатен превоз на нарачки над 35 американски долари на продавницата

Изберете го вашиот модел за автомобил за сопствени вклопувачки автомобили Панталони Saver Custom Fit 4 PC Mat Mat Set

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие декоративни естетск�

Оваа прекрасна шарена уметност Tulip III Canvas се печати со употреба на највисок квалитет на мастило отпорни �

11,50 инчи моделирани, корсети вебстраница : црна кожна школка создава премија за трајност на врвот, потре�

Класичен отворен кардиган од време и TRU е совршен за гардероба на секоја жена Идеалното парче за положув

Scroll