Новак
Верде тркала - V протокол хромирано тркало

Верде тркала - V протокол хромирано тркало

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.00

Протоколот V36 - е стилска модернизација на разделен дизајн на пет зборувани. Протоколот V36 - е специјално наменет да одговара на поголемиот дел од патничките апликации на предните тркала, и е достапен и во хром и црна со машинска завршница. 【Најдобра конструкција во класа】 во која има тешка, едноделна екипана алуминиумска конструкција, сите тркала од Верде нудат супериорна издржливост и перформанси за да издржат остри услови на патот . 【Напредно инженерство】 дава исклучителни перформанси-висок отпор на незапирливо , Одличен индекс на оптоварување, соодветен дозвола за дебеломер на сопирачките и намалување на тежината за засилено ракување, ефикасност на горивото и оптимална удобност на возењето . 【Безбедност и сигурност】 Тестирани за да ги надминат строгите стандарди на спецификациите на тркалото SAE J2530. Сите тркала од Верде се подложени на тестови за стабилност и структурен интегритет, вклучително и замор на влијанието, замор на замор и тестови за радијален замор . 【TPMS компатибилен】 дизајниран да овозможи инсталирање на сензори за мониторинг на притисок на гумите - помагајќи им на возачите да спречат небезбедни услови за работа . 【Поддршка за гаранција за поддршка на гаранцијата. 】 Ние сме посветени на испорака на исклучителен производ и одлична услуга за клиенти. Ние нудиме ограничена 1-годишна завршница и структурна гаранција за живот. Белешка : Вклученото капаче за центри, сепак, не вклучува ореви од лавчиња или завртки за лапчиња.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Дали сте подготвени да станете меѓудимензионални во овие SpiderMan : преку пајакотстихстих со 2пакувања на б

Овде имаме прекрасен, 10 карат жолто злато, NHL Winnipeg Jets мал приврзок што ќе направи совршен подарок за нави�

Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстур�

Брендот „Халмарк“ е широко признат како најдобар за честитки, обвивка за подароци и многу повеќе...

Уметник : Филип Хугонардсбук : Уште начин на живот : Болд и еклектичен модерно производ Тип : Галерија обв

Цела Пепа свиња печати јакна од мантил со предна лепенка Долги ракави и има преден патент со целосна дол

Додадете поп боја во вашата преодна временска гардероба со времето и модниот џемпер на TRU Овој удобен, л�

Користејќи го вашиот уред за рецепт за готвење? Декорирајте ја вашата кујна со оваа забавна држач за таб

Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтира�

Од забавите на дремките до мрзливите денови на лов, таа ќе го задржи пријатно со тотално ладни панталони

Maybelline New York Tattoo Studio Водоотпорен гел за подобрување на веѓите, црна, сакате дебели, извајани веѓи кои траа�

Вашата малечка ќе ги сака овие момчиња за пливање шорцеви врз основа на класичната телевизиска франшиз�

Чудо на нација девојчиња Училишна униформа истегнување на слаби панталони се направени со мода и удобн�

За да го негувате драгоценото време на сезоната на есен, собрајте ја оваа колекција на сложувалка за воз

Овој стол за акцент е многу лесен и компактен, погоден за различни места Можете да го ставите ова столче

Надворешноста Со секој чекор, овие бебешки чизми од првите чекори со зачекорување на камења имаат облог

Светлината, сенките, формите, текстурите и боите ја фасцинираат Закон за трговска марка и ќе биде енерги

Оваа прекрасна црна и златна перуанска лилјана платно уметност се печати со употреба на највисок квали�

Конечно, нозе да ве однесе од салата до бранч! Нашите женски глуждови од јогалик ќе бидат нов главен дел �

Тим Отоле „Висока точка I“ платно уметност Закон за трговска марка и ќе биде енергично одбрани...

Горниот горниот дел му дава на овој багажник празнично и магично чувство Плус, има сè што сакаме во зимс�

Scroll