Новак
Нараквици за лов на Три-ламинат на Марксман

Нараквици за лов на Три-ламинат на Марксман

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.33

Ловечките нараквици Хантворт ви помагаат да го направите ударот додека ги штитат вашите раце, давајќи ви предност во ловот. Овие нараквици со прецизно вклопување се изработени од испрскан спандекс, полиестер за истегнување и синтетички велур врзани за меко руно. Овие материјали ќе се покажат како удобни и удобни, и тие ги прават Realtree Camo Groves Windproof, Dishable и Snug. Овие нараквици ќе ве одржат топло, но ќе ви овозможат вашите раце да дишат, намалувајќи потење додека ловите. Еден слој на супер-мека саќе руно го линира задниот дел од раката. Willе додаде допир на топлина без рефус. Овие три-ламинатни нараквици на ветерници имаат не-лизгање на дланката за да ви дадат поголема контрола врз пушката и активирањето. Заштитете се себеси и оние околу вас кога имате подобра контрола врз огненото оружје со овие нараквици. Прстот на оваа ракавица е доволно мал за да се вклопи во уредот за активирање и да ви овозможи целосен пристап до пиштолот. Манжетната за неопренови и гумената манжетна ја запечатуваат студот. Во многу различни услови, ќе бидете подготвени да ја земете следната кука кога ги носите овие нараквици. Ловните нараквици Хантворт се идеален подарок за спортистот во вашиот живот. Хантворт Марксман Три-Ламинат лов на нараквици : Трипл слој ткаенина школка : Комбинација на испрскан спандекс, истегнување полиестер и ткаена синтетичка велур врзана со меко руно со ветровопорна филмска мембрана. Делумно обложени со меко саќе руно. Realtree Камо нараквици со дланка за силиконски принт за засилен зафат. Неопрена манжетна со табулаторот за влечење гума. Пред-кривични прсти. Патент на САД во очекување.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Твојата мантра? Одете каде било, направете нешто Sweetsелењето што порано ја фрлавме над нашата фудбалска �

Сандалите на Викторија К, со плетенка со материјал и ред на Рајна камења на секоја страна од лентите и ст

Glidden® High Endurence® PlInterior Paint + Primer е висококвалитетна, внатрешна 100% акрилна боја и буквар во една, понудена по

Уживајте во удобно време на вода во секоја сезона, дури и во зима Јакна за флотациони плочи на Стернс го �

Оваа трендовски родна племенска шема е преобразена во ултра меки килим со меки, со шарм во Бохо 80% полипр

Има толку многу причини да ги сакате папучи на Muk Luks Gloria, од најразлични модерни обрасци и бои до симпати�

Боја на дијаманти : GH Јасност на дијаманти : I2I3 Април Април Дијамант Мијабела фино накит имаше уникатно п

Опреми си со овој зелен нок осветлен нок Се одликува со блескаво зелено светло што го олеснува снимањет�

Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери Фразата „Најдоброто до�

Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка п�

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, трговска марка ликовна

Во рамките на графичката колекција има различни слики врамени со убаво украсно обликување, давајќи му н

Измешајте го со ветровито фустан без ракави на MSK Не сум сигурен што ќе го сакате повеќе за тоа ласкават�

Лесно се чисти со микрофибер крпа Уникатен метален wallиден декор со метал од алуминиумска оценка...

Секогаш во сезоната пигментна боја памучна мешавина од маица од Расел Атлетик има удобен екипаж и иконс

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4 PC CAR Floor Mat Постави за BMW 740 2014 : Дизајнирано прилагодено вкл�

Таа ќе остане пријатна додека изгледаше симпатична во трендштедлива во оваа девојка од девојки со вати�

Познато по својата удобност и стил, оваа кошула на Хенли е кроссезонска, кросфункционална централа...

Scroll