Новак
DesignArt 'Светла еукалиптус цветни ретро-шема III' модерен wallиден часовник од средниот век

DesignArt 'Светла еукалиптус цветни ретро-шема III' модерен wallиден часовник од средниот век

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.67

Овој оригинален модерно дрвен wallиден часовник од средниот век се вклопува и во рустикални декори, како и во современи простори . ДЕЛОВНИОТ ДЕТАЛАНСКИ ПОДАТОЦИ МАСЛЕН низ боите на дизајнот, додавајќи на автентичен лик од дрво на вашиот часовник за дрвени дела . Светлиот еукалиптус Флорална ретро шема III ликовна уметност е директно отпечатена на дрво со употреба на супериорен квалитет 6 бои UV мастило ,. Обезбедување импресивен и уникатен дизајн за вашата канцеларија или дом во модерни, како и традиционални ентериери. Природните сорти на жито на секоја табла на дрво создаваат вистински оригинален часовник со тркалезни wallидови што го прави фокусна точка на секоја просторија .. Карактеристики. - Стил : модерен тип од средниот век : Вуд wallид уметност, ликовна уметност, дрво ликовна уметност, печатење на плакета. - Користење на мастило со највисок квалитет што нема да избледи со текот на времето . - пристигнува подготвени да висат на wallидот со вклучен комплет за виси. - Материјал : Направено со 100% природно бор дрво . - Број на парчиња : 1. - Големина : Средна, голема, мала. - Боја : Зелена. - Земја на потекло : Канада. - "aa " батерија вклучена со вашата нарачка . - Лесно е да се обесувате . видете ги опциите паѓаат за достапните големини. Користејќи го мастилото со највисок квалитет што нема да избледи со текот на времето . пристигнува подготвени да висат на wallидот со вклучен комплет за виси. Материјал : Направено со 100% природно бор дрво. АА "" батерија вклучена со вашата нарачка. Лесно е да се обеси.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Лесен и брз сув Вие не сакате да останете влажни со часови откако ќе го напуштите базенот, кој го прави т�

Одржувајќи го реално со овие Наруто Канџи Лесно за носење, оваа опуштена мета е подготвена за викенд и с�

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Изработена од мека, лесна француска теризна ткаенина, исечената француска тери худи од Рибок е ветре за

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дома со овие украсни естетски тр

Para nuestra comunidad de habla Hispana : Ponte una prenda un poco más cómoda, un tanto más elegante e gurreíblemente fachinante Затворање : Стил на пуловер / Ес�

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4pc автомобил под подот за подот за Volkswagen Rabbit 2003 : Дизајниран

Подготвени да се претставиме со презентација на безжични во различни големини, трговска марка ликовна �

Подарете го подарокот за мода со празниците за правда, надаваат маици со долги ракави и сет на облека со

The Dreamline Unidoor Plе врата со шарка за туширање со шарки или куќиште што е совршено дизајниран за денешните со

Scroll