Новак
DesignArt 'народни цвеќиња ретро шема' модерен панел за завеси за затемнување на средниот век

DesignArt 'народни цвеќиња ретро шема' модерен панел за завеси за затемнување на средниот век

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.67

Акцентирајте ги и разубавете ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија со оваа народна цвеќиња, нацртана образец завеса . Оваа елегантна модерна завеса од средниот век се печати со употреба на висококвалитетно мастило отпорно на еколошко блед, и е рачно изработено на побарувачка само за вас . Фабриката за факс-линен е изработена од полиестер од 270 GSM, дозволувајќи му на овој Redcurtain да се измие целосно и безбедно машинско миење . Овие се украсни и затемнети завеси. Тие ќе ја затемнат просторијата кога ќе бидат затворени и целосно ќе ја блокираат светлината . Карактеристики : . - Стил : модерно од средниот век. - Предмет : Апстракт. - Боја : црвена. - Модел : Апстракт. - Италијанско мастило со голема густина. - Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. - Филтрација на светлина : 2,5/5. Затемнување. - Полу-ласка ленена постелнина. - Машински перење. - Рачно изработено на побарувачка. - Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . - Неколку големини достапни италијанско мастило со голема густина. Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . Машината што се мие.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Тема : пејзаж на пејзаж : Современа продукција Тип : Црна рамка, црна мат, акрилна трговска марка ликовна �

Не'рѓосувачки челик Заменливи и реверзибилни нараквици Голем дијаметар од 2,5 инчи Голем 7,75 инчен обем..

Природниот врв, е вешто направено рустикално уметничко дело од вистински уметници Со сеопфатна кафеава

Основи кои имаат потреба од засилување? Помејан од кога било, оваа велурска поштеда худи од без граници �

Додадете го стилското парче акцент што е подобар домови и градини Зелен кактус 20инчи од 20инчен перница �

Ако сте на пазарот за прифатлив прстен за ангажман што се меша со традиционално со цртичка на оригиналн�

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена текстурална wallидна уметност

Оваа шармантна транзиција на вечера со седиште од секојдневна употреба до незаборавни вечерни работи...

Проверете ја компатибилноста со вашето возило на http : / / / / Професионалните монтери препорачуваат да

Нашите wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци поставени на трајно 3,5ин

Колекцијата Dulcet ви овозможува да го искажете вашиот стил Со обрасци кои се движат од модерни до традици�

Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка п�

Дизајн со повеќе бои The AsX501 A има неколку избори во боја за да го искажете вашиот сопствен стил Поставете

Boho Romance Chic со оваа цврста боја на кардигани со украсени украси, со чипка вметнете трим што е убаво за ваши

Додадете малку пламен во вашата гардероба со багажникот на Vellda од Brinley Co Овој заслепувачки нов стил е на�

Оваа прекрасна виолетова и сина акварел цвеќиња Јас платно уметноста се печати со употреба на највисок

Направено со употреба на меки синтетички предива за неверојатна удобност под нозете За употреба на теп�

Создадете шарена и зрачна вибрација околу вашиот дом со IKAT Mandala со едноставно Daisy 5 'Round Blue Ikat Mandala Chenille reg о

Преземете го денот со модерни и функционални и функционални шорцеви за искачување на бесплатното собра

Тенкрезервоарот без граници Топ 3пакет е суштинска гардероба што ќе ве натера да се чувствувате ветрови

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Оваа јакна за тексас на чудо нација е симпатична додаток на гардеробата на секоја девојка Одликувајќи с

Scroll