Новак
Крајната маса на металното стакло од лана, црвена

Крајната маса на металното стакло од лана, црвена

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 582.24

Дајте изјава во вашата дневна соба со оваа црвена топла табела. Темните стакло и полиците ја подобруваат црвената рамка, додека чиста форма создава разноврсен, преоден стил. Тристепениот дизајн формира ефект на Shadowbox што е совршено платно за прикажување на вашите скапоцени држачи. Крајната табела со метал/стакло, црвена : 3-ниво дизајн обезбедува дарежливо складирање. Издржлива, калено стакло и цврста метална рамка. Едноставна форма со засилени нозе. Црвена завршница. Таблет : 15,75 "W x 19,75" г. Полици : 14 "W x 19.75" D X 5 "H (горе), 14" W x 19,75 "D x 12.25" H (дно). Дозвола : 13,5 "w x 17,5" d x 5 "ч. Стакло : 13,5" w x 17,5 "d (горе), 12,5" w x 18,5 "d (полици). Приближна тежина : 28,5 фунти. Поддржува до : 25 фунти (таблета), 15 фунти (по полица). Материјали : Правоаголна метална цевка обложена со прав, чисто калено стакло од 5 мм. Потребно е склопување. Севкупно : 16,5 "W x 20,5" d x 24 "ч. 1-годишна гаранција. Модел# WM840826.

Главните карактеристики

Избор на клиент

The Yellow Rose 3 D Crystal Cryzze изгледа како да е само отсечено од стеблото! Тоа е елегантна, проucирна, кристална заг�

Лесна јакна од анорак од време и TRU е совршен начин за стил на стил на дождови Без напор затворање на пошт

Се искачи на планините со мечките и оваа „Мајка Гризли“ свилен допир фрла од северозападната компаниј�

Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка п�

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4 PC CAR Floor Mat Постави за BMW 740 2014 : Дизајнирано прилагодено вкл�

Долгиот ракав за маж Wester Western Western Western ве одржува удобно е она за што се однесува овој доверлив западен б�

Дебели перничиња со сунѓер со капаци на полиестерска ткаенина обезбедуваат удобност и издржливост...

Погоди ја патеката за следното покачување или тренингот со хибридни атлетски патики на Авиа за жени Ова

Не е потребно да се има дух на девет опашка Китсун за да успее во животот како Наруто Узумаки, херој на На

Уметник : Мари Сансонезобјект : Animalивотни Стил : Модерни и современи проодни типови : галерија обвиткано

Алексис Бендел Попи78 L Дами Роузголд Сјајни патики 8.5 Пол : Дами Големина : 8.5 Fit : Редовно...

Уметник : Филип СаинтеЛаудсибјект : Пејзажцил : Современа проповед Тип : Галеријаобвиткано платно Артти�

Нов вид летна романса Со свеж баланс на безгрижен став и покачен привлечност, лесно е да се избрише од ма

Повикувајќи ги сите loversубители на шминка! Огледалото 4 во 1 LED е совршена повеќенаменска станица за шминк

Црвениот ѓавол на Trappey Cayenne Cayenne Hotешкиот сос 32 fl oz додава доволно топлина на живина или јадења од говедск�

Во рамките на графичката колекција има различни слики врамени со убаво украсно обликување, давајќи му н

Класичен патика што ќе ја воздигне секоја облека што ја носите Акценти со два тона ја опишуваат оваа оби

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Покажете ја вашата авантуристичка страна на отворено со оваа машка графичка мачка со теми од Колорадо О

Порелаксирана верзија на нашиот потпис Curvy Fit, Elyse е дизајниран со олеснета лента за половината што го сп�

Потпис од Леви Штраус и Ко Машките опуштени фармерки за вклопување нудат модерно вклопување додека обе�

Уметник : Студијата Mac Neil Studio Subject : Пејзажапелатиј : Модерни и современи проодни типови : Галерија обвитк�

Лесни работи "Асистенција " нуди исклучително удобно удобно удобност и надворешна плоча отпорна на лизг

WVE е водечки извор на напредни компоненти на електроника на возила за апликации за замена во апликациит�

Со неделни изданија, покривајќи ја секоја тема и секој опсег на цени, произведуваме над 4 Заштитената ма�

Сите наши уметнички отпечатоци започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се

Scroll