Новак
Berkley® Cutter 90+ риболов тврд мамка

Berkley® Cutter 90+ риболов тврд мамка

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 498.08

Одликувајќи се со сметка во форма на ковчег за максимална акција за стрелање и страничен блиц со минимално движење на шипката, риболов на риболов Беркли, тврдо мамка обезбедува исклучителна разноврсност. Дизајнирано од инженери за мамки од светска класа со тим на про-ангери, ова суспендирање на erkеркбајт ја доловува суштината и дејството на уметнички рачно изработени дрвени мамки со точност и издржливост на синтетичка мамка. Користете го секачот за Twitch, reter, пауза, RIP и горење и за стандардни преземања. Секачот се залепува надолу кога се шегуваше за дополнителна длабочина, и има лесна растителност што ви овозможува да го користите мами во најразлични поставки. Секачот Беркли доаѓа во широк спектар на модели за да ги задоволи вашите потреби, со слаби секачи кои нудат потенки профил за посуптилна презентација, плитки секачи за таргетирање риби повисоко во колоната за вода и слаби плитки секачи што ги комбинираат двете карактеристики. Секоја привлечност за риболов на секач е опремена со три остри куки за фузија во Беркли19, испорачувајќи брзи куки за сите од почетници до страствен риболовци. Суспендирање на erkеркбајт со разноврсен опсег на движење и растителност на долги растојанија. Риболов мамка дизајнирана да се врти, необична, пауза, рипување и горење и за стандардни преземања. Бил во форма на ковчег за максимална акција за стрелање со минимално движење на шипката. Риболов го намами лангира надолу кога се шегуваше за дополнителна длабочина. Доаѓа опремено со 3 куки за брзо поставување Беркли Фузија19.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Овој рингинспириран прстен ќе направи одличен додаток за еден ден на плажа Станува збор за сребрен прст

Овој лесен слој од Wonder Nation е убав сезонски додаток на неговата гардероба Со дизајн без ракави и прицврст

Колачињата, путер од кикирики 16 мл (1 lb) 453 g Семејство и пријатели ќе се согласат со Метс Колачињата се нај

F17 T8 120 / 277 V 4 ЛАМП, F25 T8 120 / 277 V 4 LAMP, F28 T8 120 / 277 V 3 или 4 ламба, F32 T8 120 / 277 V 3 или 4 ламба, F40 T8 120 / 277 V 3 ЛАМП Универзал

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

Нови стилови, иста голема вредност Свеж изглед што ќе го сакате направен со квалитетот на кој му веруват

Овој елегантен Akdy 30 ”под аспираторот за опсег на кабинетот е управуван од стил, во кој има четкана надво

Оригиналната дики изолирана јакна со качулка е совршено парче за кога вашиот работен ден бара многу...

Овој сет ги вклучува само двете капаци на перници и утешител на удобност Димензии на кралот : .Надградет

Постигнете прекрасна привлечност на тротоарот со нашата опашка од дрво рафтер Во споредба со вистинско

Со експертиза на реномираниот канадски производител на виски Дру Мејвил, богатата и ретката резерва е е

Контрола на контролата на раката и топката на зглобовите за контрола на спојката Контрола на раката и з�

Одете на главата на часот во безвременски поло маици на Wonder Nation Дизајнирани со училишен стил на ум, овие

Апстрактните и природните светски мотиви на килимите за колекција Естрела ќе додадат прскање на боја и

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Ove Бескрајна Тампа TA2343400, 61 5 / 8 до 62 13 / 16 in W x 72 in H агол без рамка за шарка врата за туширање во црна боја...

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4 PC CAR Floor Mat Постави за Ford F250 Super Duty 2018 : Дизајнирано прилагод�

Те сакам мамо направена со кристали од прецизно исечена кристална кожа нараквица со розова кутија двој�

Дајте му на вашиот простор за живеење сосема нов космополитски виб со оваа луксузна комплетна креветво�

Кошница за одводнување, корпа за одвод од зеленчук од зеленчук, пластична корпа за перење, корпа за скла�

Сет за кошула и нозе со две парчиња; Само јака со штанд со јака и стојат на контраст на внатрешната јака; 6

Направени од лесна конструкција на ЕВА, сандалите на Озарк патека се направени да траат Со ленти од пети

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици...

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Одличен пар класици, овие фармерки за тексас од чудо од Wonder Nation брзо ќе станат пар во неговата гардероба!

За обичен изглед на трендот, изберете го слајдот на кросопсег на Crocs Capri Shimmer Ова лизгање се одликува со н�

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

Гостаците се паметен и елегантен напредок во преносна исхрана Трајни тегли цврсто безбедно за да носат

Scroll