Новак
Hazra мансарден кревет, кафеав

Hazra мансарден кревет, кафеав

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2975.84

Креветот Хазра Браун мансарда комбинира обичен, современ изглед и функционален дизајн за да создаде прекрасен додаток во спалната соба на вашето дете. Се одликува со целосни плочи за безбедност, предна скала за удобен пристап и цврста конструкција на метал. Дополнети со странична решетка за складирање и функционална биро, овој детски мансарда за кревет обезбедува идеално место за учениците да учат и да се релаксираат. Решетката за складирање нуди дополнителен простор за виси облека што често се носат. Дизајнот на мансарда го намалува стапалото потребно за кревет и работен простор, и може да се ажурира скоро секој мал простор за живеење кога е потребно. Овој кревет може да го ценат родителите за компактната големина и уживаат од децата за забавниот фактор. Создадете пријатно подрачје кое поканува и се релаксира со креветот Хазра Браун мансарда. Hazra мансарда кревет, кафеава : Acme мебел мансарда се одликува со вградена решетка за складирање. Работна станица : биро. Вклучен систем на SLAT. Предната скала. Стража на целосна должина. Потребно е одредено собрание. Собрани димензии : 95 "L x 42" W x 68 "H; Тежина : 142 bs. Модел Број : 37515. Душеци се продаваат одделно; видете го нашиот асортиман на душеци.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Воведување на нашата стоечка биро за прилагодување на електрична висина во комбинација со напредни фун

Loveубовта победи и слави ја победата со овој беспрекорен прстен Глобално занаетчиство Миабела е кулмин�

DENSO прв пат вклопување на сензорот за кислород, DENSO за прв пат вклопувачки сензори за кислород се констру

Создадете тропски рај во вашиот дом со колекцијата на кујнските пешкири на „Едноставно Дејзи“...

Спијте или дневна во стил со оваа јака од две парчиња јака PJ поставена од тајни богатства Врвот на јакат�

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Ова подготвено за обесено, измерено врамено уметничко дело има форма на речен линија на профилот на нос�

Ако сте на пазарот за прифатлив прстен за ангажман што се меша со традиционално со цртичка на оригиналн�

Четка за патничко лице за чистење на кожата, совршена за млазници, оваа силиконска четка за лице за едно�

Боја : Браун Дизајнот на кружниот лак ги штити новороденчињата и малите деца од остри рабови, а овој кафе

Чувајте ги вашите пари и картички организирани во нашиот класичен паричник Rocksax Дури и монетите се безб�

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена текстурална wallидна уметност

Преклопување на круговите со различна големина слој еден на друг во ова апстрактно платно печатење од у

Колекцијата Dulcet ви овозможува да го искажете вашиот стил Со обрасци кои се движат од модерни до традици�

Повеќе еластични ленти го украсуваат вампирот на генезата, по лесна улица, со тоа што горниот дел функци

Проверете ја компатибилноста со вашето возило на http : / / / / Професионалните монтери препорачуваат да

Тенкрезервоарот без граници Топ 3пакет е суштинска гардероба што ќе ве натера да се чувствувате ветрови

Закон за трговска марка и ќе биде енергично одбрани Не е случајно што уметничките режисери, уредниците �

Вашата малечка апсолутно ќе го сака овој чудесен сет на пижами Овој официјално лиценциран сет со пижами

Направено со употреба на меки синтетички предива за неверојатна удобност под нозете За употреба на теп�

Создадете шарена и зрачна вибрација околу вашиот дом со IKAT Mandala со едноставно Daisy 5 'Round Blue Ikat Mandala Chenille reg о

Направете изјава во стил подготвен за сезони со затегнати чизми за возење од Brinley Co Овие шик чизми имаат

Додадете малку пламен во вашата гардероба со багажникот на Vellda од Brinley Co Овој заслепувачки нов стил е на�

Scroll