Новак
Ирина ИНЕНЕНТ СОВЕТНИК ЗА РАБОТИ Дрвен сингл Рокер за потпирач за грб и потпирачи за потпирачи за дрво

Ирина ИНЕНЕНТ СОВЕТНИК ЗА РАБОТИ Дрвен сингл Рокер за потпирач за грб и потпирачи за потпирачи за дрво

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.67

Опис : Ова рокерско столче е изработено од премија и цврсто тврдо дрво, кое е многу цврсто и издржливо подолго време. Рокер стол со безопасна и безбедна боја е антикорозивна, едноставна и стилска, и ќе одговара на секој декор за дома. Елегантно столче за лулка може да се користи на балконот, тремот, дневната соба, затворен и на отворено. Рокерот убаво дизајниран со широко седиште и потпирач за рака, е удобно да седне, а неговиот цврст замолчен одмор за удобност и безбедност. Потребно е лесно да се соберат со хардвер и упатства. Спецификации : Боја : Бела, црна.Материјална : Популус дрво. "(H). , балкон, дневна соба, спална соба и слично. Столот за лулка е опремена со широко седиште и потпирач за рака, обезбедува удобно место за да седите. Единствениот рокер е лесен за инсталација, можете да го инсталирате со детален прирачник за инструкции и целиот хардвер. Единствениот рокер има силен капацитет на лежиште, може да издржи до 280 bs, можете да го користите долго време. Столот за лулка изградена од цврсто дрво од високо ниво, стабилно и издржливо за долго време.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Уметник : Филип СаинтеЛаудсибјект : Пејзажцил : Современа проповед Тип : Галеријаобвиткано платно Артти�

Потпис од Леви Штраус и Ко Машките опуштени фармерки за вклопување нудат модерно вклопување додека обе�

Повикувајќи ги сите loversубители на шминка! Огледалото 4 во 1 LED е совршена повеќенаменска станица за шминк

Отпорен на лизгање : ASTM F1677 (Марк II); Отпорен на нафта : ASTM D471 чизми за чипка со чипка со подножје на Ендороп

Совршено за натопување во гуакамол, ранч облекување, салса или целосно самостојно! Барате лесен замрзна

WVE е водечки извор на напредни компоненти на електроника на возила за апликации за замена во апликациит�

Класичен патика што ќе ја воздигне секоја облека што ја носите Акценти со два тона ја опишуваат оваа оби

Не е потребно да се има дух на девет опашка Китсун за да успее во животот како Наруто Узумаки, херој на На

Сладок изглед за летни денови! Таа ќе ги сака деликатните рафли на овој врв без ракави од Wonder Nation, дизајн�

Нудејќи удобност и секојдневен стил без никакви компромиси, ултра ултра удобниот удобност на Rock & Republic и

Водете го вашиот тим до победа додека останувате удобно во оваа јакна без граници Има постава за мрежи з

Официјално лиценциран деклас Ултра прицврстувачите се држат до повеќе површини и се отстранливи и едно

Овој оригинален модерно дрвен wallиден часовник од средниот век се вклопува и во рустикални декори, како �

Порелаксирана верзија на нашиот потпис Curvy Fit, Elyse е дизајниран со олеснета лента за половината што го сп�

Ова возило на Дизни / Пиксар 3 Молња МекКвин е преработено и подготвено за реална филмска акција! Провере

Покажете ја вашата авантуристичка страна на отворено со оваа машка графичка мачка со теми од Колорадо...

Удри освежување на вашата атлетска гардероба Оваа „динамична“ мускуларна форма е совршена за скоро се

Glidden® High Endurence® PlInterior Paint + Primer е висококвалитетна, внатрешна 100% акрилна боја и буквар во една, понудена по

Slingbacks се сезонски што мора да ги има и да се повлече за секоја пригода за топло време Маслиновото II од Бе�

The Yellow Rose 3 D Crystal Cryzze изгледа како да е само отсечено од стеблото! Тоа е елегантна, проucирна, кристална заг�

Долгиот ракав за маж Wester Western Western Western ве одржува удобно е она за што се однесува овој доверлив западен б�

Серија за изведба на мажите на Wrangler Редовно вклопување Jeanан со временски услови / b> серија за перформанс

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Scroll