Новак
Без граници со долги ракави на јуниори

Без граници со долги ракави на јуниори

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 400.00

Остварете неколку поени на вашата гардероба со фустанот со долги ракави со долги ракави на јуниори од без граници. Се одликува со деколте на екипажот, долги ракави за да ве загрее, и должина од средината на бутот. Пар со потпетици за ноќна ноќ на градот или со патики и хеланки кога се дружите со пријателите. Деколте на екипажот. Долги ракави. Повлечен стил. Панели блокирани во боја. Опремени. Должина од средината на бутот. Силуета на телото. Нелиран. Плеска ткаенина од ребра. 95% полиестер, 5% спандекс. Машинско миење ладно со слични бои, нежен циклус, само белило што не е хлор кога е потребно, сува суво ниско, не пеглајте. Увезени.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Потопете стил во најслабиот фустан од чипка на ова лето Флериот отворен грб и деликатните детали за чип�

Материјал : 58% памук / 39% полиестер / 3% спандекс Грижа : Машината за перење Земја на потекло : Увезен...

Уметник : Aleedandasubject : Animals Tyle : Модерни рустични производи Тип : Галерија обвиткано платно уметност Ова под

Побарајте го нашето лого на пакувањето за секој наш производи Заштитената марка за трговска марка е рег

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираа

Пијама кошула : РИБ плетено со сите печати со 2 копчиња Хенли плоча со долги ракави со манжетни со ребраб�

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметнос

Без граници на врвот на чипката не се карактеризира со деликатна исечка чипка на чипка околу полите и де

Уметник : Грејс Поп Предмет : Пејзаж за пејзаж : Модерни и современи проодни типови : галерија обвиткано п

Исклучете го вашиот обичен стил со овој удобен пуловер на Chenille од време и TRU Со капки раменици и врзан по�

Јакната „Беверли Хилс Поло Клуб Раглан“ е стилска, топла и удобна за носење Направено е од волна и поли�

Уметник : Мари Сансонезобјект : Animalивотни Стил : Модерни и современи проодни типови : галерија обвиткано

Алексис Бендел Попи78 L Дами Роузголд Сјајни патики 8.5 Пол : Дами Големина : 8.5 Fit : Редовно Боја : Rosegold Матер�

Тема : Animals Tyle : Pop Art Product Тип : Сребрена рамка, бела матка, акрилна трговска марка ликовна уметност „Родез�

Канари островски чамци за риболов премија врамени платно подготвени да висат Премиум рака испружено вр

Scroll