Новак
GIMA 2-слој кабинет безбеден пиштол безбеден BO со електронска дигитална кутија за депозит на тастатурата

GIMA 2-слој кабинет безбеден пиштол безбеден BO со електронска дигитална кутија за депозит на тастатурата

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2943.84

Ако размислувате безбедно безбедно, ние го имаме решението. Сефот е изработен од цврст и високо издржлив челик кој обезбедува долготрајна јачина и супериорна заштита. Доаѓа со мек тепих под, вашите деликатни предмети се заштитуваат во сефот од гребнатини или оштетување. И овој безбеден е дизајниран со неколку претходно дупчат дупки за монтирање на подот, полица или wallид. Ако го заборавите вашиот код или батериите на тастатурата истечат, можете да го отворите безбедното со клуч за итни случаи. И, сефот е исто така опремен со паметен аларм за звук што ќе се зачуди за да се предупредат по неточните обиди за внесување код. Нашата сигурна и тешка безбедносна кутија ќе обезбеди вашите важни имоти да бидат силно заштитени. Цврста и тешка челична конструкција на безбедност обезбедува безбедност. Две копчиња за итни случаи, исто така, можат да се користат за отворање на сефот. Идеално да се стават во вашиот дом или канцеларија со компактен дизајн. Материјал : челик. Боја : Црна. Надворешни димензии : 14 "x 10" x 10 "(l ​​x w x h). Внатрешна димензија : 13,5" x 9 "x 9,5" (L x W x H). Тежина на безбедно : 21,5 фунти. Пакетот вклучува : 1 x безбеден. 1 x упатства.

Главните карактеристики

Избор на клиент

3 PK OKIDATA Компатибилна замена на црни касети со лента за печатачи 52103601 За употреба во окидата микролин 395,

Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери Фразата „Најдоброто до�

Начин да ги прославите велигденските опасности, 3 брои : забавни, празнични украси Се одликува со бебе пи

Растете свој зеленчук со овие семе од домати од Аина Ола градина Тие можат да бидат засадени во градина �

Оваа оригинална јакна од кошула од платно Дикис нуди заштита од времето, додека продолжувате со вашите �

Вежбајте да удирате топка со играта на џамбо лилјак и топка Оваа игра е одлична активност на отворено за

Совршен џемпер за започнување на сезоната на есен Овој пат и Tru отворен предниот кабел плетен кардиган е

Ова кратко се карактеризира со цврста градба и супериорна изведба исто како и Бен Хоган Машката изведб�

Мозаиците и плочките на GBM се буџетски пријателски, убава опција за додавање акцент и разновидност во ко

До 2005 година, јас бев полно работно време карикатурист и илустратор, и покрај тоа што никогаш не добив фо

花々のマンダラぬりえ 塗り絵 大人 ストレス解消とリラクゼーションのための。100ページ。 8.5inch x 8.5inch x 102 Pages リラックスするためのマ�

Со овие обетки од starвездени обетки, сигурно ќе се истакнете во пенлива убавина на природни дијаманти на

Scroll