Новак
Грејм Греам Детска метална индустриска столица сет од 2, повеќе бои

Грејм Греам Детска метална индустриска столица сет од 2, повеќе бои

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2015.84

Разновидни, елегантни и цврсти, главните метални индустриски столчиња Греам (сет од 2) се совршени за современите деца? Соба. Направено од издржлив челик, мебелот на ова дете е идеален за време на закуска, уметнички проекти и други активности. Главните метални индустриски столчиња Греам Детс се продаваат како сет целосно собрани и подготвени да уживаат надвор од кутијата. Главните метални индустриски столчиња Греам, доаѓаат во бело, шпирминт или Бардо Пинк. Пополнете го изгледот со главните теми Греам Детска метална индустриска маса. Грејм Греам Детска метална индустриска столица, сет од 2 : Достапно во бело, шпирминт и Бардо Пинк. Разновиден, елегантен и здрав. Продаден како сет на (2) столчиња. Направено од издржлив челик. Заштитни гумени подни подни. Собрани димензии : 14,5? W X 16.5? D X 21? H. Висина на седиштето : 12? Н. Собрана тежина : по 8,9 bs. Пристигнува во 1 кутија. Димензии на испорака : 17,32? L X 17.32? W X 28.35? H x 21.79bs. Собранието не е потребно. 1-годишна гаранција. Грејдс Греам Детска метална индустриска маса се продава одделно.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Рипли Втори е нов пресврт на еден од нашите омилени обрасци Ние го сменивме горниот во одличен нов ткаен

Овие маици со кратки ракави Terra & Sky доаѓаат во удобен двопакет и лесно заработуваат место на ротацијата..

Во моментов живее и работи во Вермонт, Лора продолжува да биде инспирирана од убавиот свет околу неа „З�

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Пристигна е официјална сезона Сезона за летање! Овој пулвер со желка од срцев удар има пријатно плетено

Активна хибридна јакна на Миси, женска јакна, одличен квалитетен производ, блок во боја Десгин, ватенка �

Снег кул! Чувајте ја вашата девојка за дете, зимнувана и подготвена за снежното, ветровито време со овој

Додадете ја модата и функцијата во вашиот дом со главните теми Шеридан Фретхард во затворен простор за �

Ove Decors бесконечни 50 7 / 8 во сетот на вратата за туширање со шарки на Тампа, кој има фиксен систем за шарки н

Добијте го вашето семејство, пријатели и соработници во празничен дух со колекционерски калај за колач�

Оваа колекција го карактеризира Биг Лебовски, омилен и култен класик за сите времиња за двајца мажи со и

Исклучителен дизајн што носи убавина во вашиот дом и канцеларија, овој жолт медитерански wallиден часовн�

Оваа симпатична детска тешка маица 2пакет од Wonder Nation ја одржува покриена со удобност со забавна мешавин�

Умно дизајнирана, дрвена рамка во форма на куќа го слави она што е навистина важно за еден домнајблискит

Откријте омилени ликови од филмови, ТВ емисии и стрипови преименувани како автомобили со жешки тркала! H

Scroll