Новак
Галон влажен сув праз hpwd33

Галон влажен сув праз hpwd33

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.00

Харт 20 V 1 галон бело влажно/сув вакуум hpwd33 расчистува хаос од сите видови околу куќата. Заедно со цицање со пилевина, остатоци и миленичиња коса, 40 cfm му дава многу вшмукување за да ги исчисти течните излева како скршена цевка или истуреното млеко на вашето дете. Алатката за црево и пукнатина ви овозможува да се справите со најразлични апликации. И интегрираното пристаниште за вентилатор создава брзо расчистување. Можете дури и да ја исушите вашата палуба откако ќе ја измиете. Друга навистина убава работа во врска со овој VAC е релативно мал отпечаток. Лесниот, компактен дизајн го олеснува влечењето во еден агол од гаражата или до работната површина. Исто така, доаѓа со складирање на одборот за удобен пристап до додатоци и црево за вртење за повеќенасочна употреба. Комплетот вклучува : 1 влажен/сув VAC, 4 'x 1-1/4 ”Флексибилно црево, алатка за пука, филтер за торби и прирачници за операторот. Платформата за батерии Hart 20 V (не е вклучена). Компактен, лесен дизајн. Складирање на одборот за удобен пристап до додатоци. Ограничена 3-годишна гаранција. Црево за вртење за повеќенасочна употреба. Интегрирано пристаниште за вентилатор за брзо расчистување. Работи со сите батерии на Харт. Алатка за црева и пукнатина за решавање на најразлични апликации. Држи 1 од сув материјал. До 40 cfm. Модел : HPWD33.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Уметник : Мари Сансонезобјект : Animalивотни Стил : Модерни и современи проодни типови : галерија обвиткано

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4 PC CAR Floor Mat Постави за BMW 740 2014 : Дизајнирано прилагодено вкл�

Дебели перничиња со сунѓер со капаци на полиестерска ткаенина обезбедуваат удобност и издржливост Едн�

Ова возило на Дизни / Пиксар 3 Молња МекКвин е преработено и подготвено за реална филмска акција! Провере

Потпис од Леви Штраус и Ко Машките опуштени фармерки за вклопување нудат модерно вклопување додека обе�

Официјално лиценциран деклас Ултра прицврстувачите се држат до повеќе површини и се отстранливи и едно

Класичен патика што ќе ја воздигне секоја облека што ја носите Акценти со два тона ја опишуваат оваа оби

Совршено за натопување во гуакамол, ранч облекување, салса или целосно самостојно! Барате лесен замрзна

The Yellow Rose 3 D Crystal Cryzze изгледа како да е само отсечено од стеблото! Тоа е елегантна, проucирна, кристална заг�

Донесете оптимална удобност на вашите столчиња за внатрешен двор со француската перница за салони од Jor

Потопете стил во најслабиот фустан од чипка на ова лето Флериот отворен грб и деликатните детали за чип�

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4 PC Cart Clond Mat Постави за LexLS600 H 2013 : Дизајнирано прилагодете г�

Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери Едноставно, имам за цел д

Покажете ја вашата авантуристичка страна на отворено со оваа машка графичка мачка со теми од Колорадо...

Без разлика дали пешачите по патеката или на работа, ги покривте шорцевите за карго шорцеви за перформа�

Надвор од овој светски печатење го воздигнува вашиот стил на пливање без овој без граници на вселенскио

Нов вид летна романса Со свеж баланс на безгрижен став и покачен привлечност, лесно е да се избрише од ма

Долгиот ракав за маж Wester Western Western Western ве одржува удобно е она за што се однесува овој доверлив западен б�

Се искачи на планините со мечките и оваа „Мајка Гризли“ свилен допир фрла од северозападната компаниј�

Slingbacks се сезонски што мора да ги има и да се повлече за секоја пригода за топло време Маслиновото II од Бе�

Scroll