Новак
Homeo Patio Carport за гаража засолниште, базебо во дворот за чување, бело

Homeo Patio Carport за гаража засолниште, базебо во дворот за чување, бело

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.33

Опишете ја рамката на Carport има 1,58 "обложена челична рамка што е доволно силна за да избегнете заштита од 'рѓа во надворешни средини. Вкупно 12 удели за стабилност. Направени од високо квалитетен полиестер 180g/㎡, покривот на покривот има УВ отпор на UPF 50 +. Шест нозе брановидни линии и форма на тиква додаваат стилска силуета во гаражата додека го украсуваат вашиот двор во класичен стил. Функција 1. Рамката на куполата обезбедува подобра погодност за дренажа во дождливите денови 2. Не само карпон, туку и А, туку и А. Партиски павилјон за 6-8 лица 3. Одвојување на врвот, може да стане градинарско дрво за вашите цвеќиња или винова лоза 4. повеќенаменска, сончева боја и изобилство за време на активности на отворено 5. Опфатениот покрив има УВ отпор на спецификација на UPF 50+ Севкупно : 157.5x120x101.2 инчи (LXWXH); Вкупна тежина : 71 lbs Газебо издржливост : Водоотпорен, отпорен на УВ, ретардант на пламен, делови отпорни на 'рѓа : 1*Carport+Хардвер+Упатства Материјал : 180 G/㎡ Водоотпорна полиестерска рамка+челична рамка : Вајт бара склопување : да, број на нозе : 6 Заврши за обложување на напојување : Да Облик на покривот : Купола Број на возила : 1 рејтинг на ветер/капацитет на снег : 50+; 13-24 км на час; 17 фунти предложи број на луѓе : 6-8 одвојување на врвот, може да стане градинарско дрво за вашите цвеќиња или винова лоза. Повеќенаменски, сонце и изобилство на дожд за време на активности на отворено. Рамката на куполата обезбедува подобра погодност за дренажа во дождливите денови. Не само Карпорт, туку и партиски павилјон за 6-8 лица.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Dearfoams Woman's Pile Bootie Slippings е модерно меки bootie има пријатна комбинација на перничена мемориска пена и супер м�

Додадете ладен пар фармерки во вашата колекција на тексас Овие заоблени слаби фармерки од фармерките с�

Овој вид светлина го симулира зајдисонцето и испраќа сигнали до вашиот мозок за да произведе мелатонин,

Покажете ја вашата вечна loveубов со овој стилски прстен за ангажман на кластери за дијаманти Миабела...

Подготвени да се претставиме со презентација на безжични во различни големини, трговска марка ликовна �

Дали сте fanубител на ангелите? Нокаутирајте еден од паркот со овој официјален дизајн од Бејзбол на мајор

Чувајте го ладно со удобност со лесно носење со носење на Skechers Micro Spec Texlor Овој стил на лизгање има атлетс�

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата врамена giclee текстурирана wallидна уметн

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Симпатичните и удобни хеланки на Wonder Nation, се забавни да се мешаат и да се совпаѓаат со вашите омилени врв

Појадок свинско колбас ролна, зачинетата народна народна пурна на Пурнал, увид во САД и помина од Минист

Кој рече дека повторувањето е досадно Нашата колекција Trellis е креирана за да го покрие вашиот простор со

Пакетот доаѓа со : Класични додатоци Веранда за внатрешен двор Покрив за издржливо и отпорен на вода со

MOR / RYDE ESTLDF5873 THE FORTINET FORTIWIFI VOICE80 CS е мултифункционална безбедносна платформа која ги штити комуникациите з

Носете ја марката што трае Со над 75 години искуство со врвна облека за квалитет, Изод е бренд на избор за

Мулти површинска чистачка : Герми и хаос се случуваат на повеќе од кујнските бројачи и површините за бањ

Широкиот алпинист H / T од Sure Trac е автопатска терен гума што е дизајнирана за употреба на лесни камиони и SU

Со асортиман на големини и стилови, како што се врамени, изменети врамени, панел, алуминиум, дрво платно �

Scroll