Новак
Чевли за пешачење за машка патека Озарк патека

Чевли за пешачење за машка патека Озарк патека

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 543.84

Подгответе се за вашите авантури на отворено со овие чевли за пешачење за пешачење во Озарк Траил. Тие се доволно стилски за секојдневно носење и доволно цврсти за ригорозно патување надвор. Овие лесни чизми за пешачење, исто така, имаат низок профил и флексибилен систем за лакирање на банџи за лесна маневрирање. Мазната површина овозможува чевлите да се избришат чиста со крпа. Вентила за мрежи го прави чевлите многу дише. Неутралните бои се лесни за да се совпаѓаат и добро да се координираат со разни камуфлажни опрема, како и обична облека. И бидејќи тие доаѓаат во голем број на машки големини, можете да најдете оној што одговара. Единствениот ѓон дава цврст зафат, додека јамката на задниот дел од потпетицата го олеснува влечењето на овие чевли. Носете ги овие чизми за патеки на Озарк на следното патување во кампување или лов. Озарк патека за машки банџи чевли : дизајн на низок профил. Лесни чизми за пешачење. Високо маневрирање. Систем за лакирање на банџи. Повлечете го табулаторот. Отвори за мрежи. Примарна боја : Таупе. Outsole : 100% TPR. Горна : Кожна мешавина од полиестер. Достапни големини : 7,5, 8, 8,5, 9, 9,5, 10, 10,5, 11, 12 и 13.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Променете го начинот на кој се чувствувате удобно со овие иновативни влечки за затнување! DF Adapt нуди удо�

Семејството што се гушка заедно, останува заедно; Така оди таа поговорка, нели? Совршено за папа мечка, о�

Мидлот за удобност против замор е направена со соединение за враќање на енергијата за поддршка на стапа

Машки Скекерс го опуштија вклопениот Creston Moseco Loafer Платното значи удобност и лежерен кул стил за овој лог

Chaps Casual Hybrid Shoe Ashh, нудејќи разноврсност и цел ден удобност Совршено за вашето секојдневно носење, во кое �

Вратете се и опуштете се во влечките за прошетки по територија Оваа лизгачка стилизирана MOC има оригина�

Dearfoams Cozy Comfort Comfort Men's Vocken Moc W / Accent Stitch Luy Во движење или околу куќата, овие влечки во затворено / отворено с

Останете кул, опуштени и удобно да ги носите машките Скекерс опуштено вклопени супериорни Милфорд...

Постојаната здружение е само еден чекор далеку! Фланелот постави ги нозете со секој чекор, додека аморт�

Воведување на машката машка Lugz, класичен патика со низок профил што е обичен и кул Овие лесни и трајни па

Dearfoams Cozy Comfort Comfort Men's Cozy Corduroy Moc Pluspings Направени со пријатна, корпорација што го регулира температурата, о�

Еленот Stags Waylon е нов класик, дизајниран за денешниот човек Со стилските ткаенини што се отфрлаат на вода

Директно од улиците, 2.0 е ретро инспирирано преземање на нашиот класик од 90 тите Земајќи знаци и од атлет

Кожа од микрофибер Горна гума од гума во боја на гума за шири за зголемена гумена надворешна плоча со 84 в

Чевли за фустани со монашки ленти направени со изработена оригинална кожа за луксузно чувство Овој диз�

За да ги задржите нозете суви, препорачливо е да користите водоотпорни гатачи или минигајтери кои ќе го

Дајте изјава за тоа кој сте и каде одите со машката конвој Издржлив и безбеден со постепена јака и јазик

Модата ги исполнува функцијата со овие стилски, кожни инспирирани затнувања! Супермекото склопење на л�

Scroll