Новак
Машки опуштено од Skechers Mean Fit Superior Milford Casual Slip-On Sneaker

Машки опуштено од Skechers Mean Fit Superior Milford Casual Slip-On Sneaker

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.67

Останете кул, опуштени и удобно да ги носите машките Скекерс опуштено вклопени супериорни Милфорд. Овој чевли за лизгање се одликува со мека велур и ткаена мека ткаенина од горниот дел од горната ткаенина во обична удобност со акценти за шиење и преклопување. Чевли за мажи Skechers вклучува амортизирана меморија за пена, која дава удобност цел ден. Повлечете ја табулаторот и двојната странична еластична панел на машкиот чевли овозможуваат лесна абење/исклучување и крајната удобност на истегнување. Опуштените чевли на Skechers Fit се обложени со ткаенина и испорачуваат опуштено вклопување за пространа и пространа вклопување. Обичниот логор за мажи нуди апсорпција на шок и флексибилност за стапалото, сè додека обезбедува издржливост преку надворешната страна на гумената влечење. Мека велур ткаена мрежа Горна меморија од пена, еластична панели, влечете ја табулаторот опуштена вклоплива апсорпција на шок гума од надворешната страна. Продавница Skechers Relibed Fit Collection тука. Машки Скекерс, супериорен Милфорд се лизга на средна и широка ширина. Останете опуштени и удобни со овие лизгања. Suede и ткаенина горниот со акцент на лого. Лизгајте го стилот со двојни еластични панели за свири за лесно вклучување и исклучување. Поставата за мека ткаенина.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Воведување на машката машка Lugz, класичен патика со низок профил што е обичен и кул Овие лесни и трајни па

"Looking for a great hunting boot that will keep your feet warm and dry? Look no further than our 1014 400g Hunting Boots! These boots are made with a 3 M Thinsulate insulation, a camo Eva m

Поставување на чевли со мека ткаенина Подготвена јака и јазик Лесно потресено платно за финиш за гроздо

Изберете удобност и ладење додека се подготвувате да истражите нова авантура со омилениот Покемон во о�

Дајте изјава за тоа кој сте и каде одите со машката конвој Издржлив и безбеден со постепена јака и јазик

Барате багажник во Оксфорд кој нуди ненадмината удобност и стил? Запознајте ја покраината, здрав чевли �

Како пријатна како кампот околу пожар, овие влечки за вреќи за спиење на кедар се совршен избор без огле�

Преиспитајте го начинот на кој се опуштате Одликувајќи се со DF Adation за да ги задржи нозете пријатни и сув

Руни од Так и Фон се дуплира како изјава за изјава со мешање на лента за преплетување на вампир...

Chaps Casual Hybrid Shoe Ashh, нудејќи разноврсност и цел ден удобност Совршено за вашето секојдневно носење, во кое �

Дневна во луксуз со овие пријатни мокасини! Класичното карирано моделирање и детали за допирање создав�

Подгответе се и излезете во грото разноврсен и модерен багажник дизајниран да ве однесе на нови височи�

Scroll