Новак
од драги папочни папучи со планински завој со мемориска пена

од драги папочни папучи со планински завој со мемориска пена

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 319.84

Модата ги исполнува функцијата со овие стилски, кожни инспирирани затнувања! Супер-мекото склопење на ладилници и гел меморија од пена табани лулка на нозете со секој чекор, додека вградената DF Adapt Tech ветува удобност без поттик за време на зафатените денови. Овие папучи се одликуваат со надворешни места во затворен простор/надворешни работи за да обезбедат разноврсност во врска со тоа! Лизгање стил за лесно вклучување/исклучување. Тркалезна пети. Faux кожа горниот. Поставете ја поставата за стрижење со карирана печатена нога. Без удобност на пот со адаптерот DF не ги задржува нозете пријатни и суви. Перничена влошка со гел меморија пена за дополнителна удобност. Внатрешни/надворешни надворешни страни. Совршена идеја за подароци за него. Горна/Фаукс стрижечка обвивка/чорап : 100% полиестер; Outsole : TPR/текстил. Машина за перење. Увезени. Машки влечки за затнување од ДФ од Dearfoams.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Останете кул, опуштени и удобно да ги носите машките Скекерс опуштено вклопени супериорни Милфорд...

Beе бидете подготвени да ги погодите патеките или улиците во машката велур на мажите на Денали, ниско нив

Машки Скекерс го опуштија вклопениот Creston Moseco Loafer Платното значи удобност и лежерен кул стил за овој лог

Со чист и класичен профил, можете да го спарите машкиот AVI со кој било изглед што го сакате...

Постојаната здружение е само еден чекор далеку! Фланелот постави ги нозете со секој чекор, додека аморт�

Забавни детали од мокпети му даваат на овој класичен лизгач на модерен пресврт Овој чевли има поставен �

Вратете се и опуштете се во влечките за прошетки по територија Оваа лизгачка стилизирана MOC има оригина�

Покажете му на тато колку ги цените тие вулгарни шеги со овие екстракомфорни измами! Шармантните, везен�

Направете да останете дома и да се карате уште поудобно со машката со целосна стапало на Мук Лукс Без ра�

Меко Пријатна Удобно Одличен чевли за затворен простор за носење околу куќата или трчање Вклучува пате�

Еленот Stags Waylon е нов класик, дизајниран за денешниот човек Со стилските ткаенини што се отфрлаат на вода

Dearfoams Migh Wide Width Microsuede Moc Moc Toe Clg со папучи од манжетни во Бербер имаат детали за камшик и допир на стил! Овој

Воведување на машката машка Lugz, класичен патика со низок профил што е обичен и кул Овие лесни и трајни па

Машки Скекерс го опуштија вклопениот Creston Moseco Loafer Платното значи удобност и лежерен кул стил за овој лог

Dearfoams Cozy Comfort Comfort Men's Vocken Moc W / Accent Stitch Luy Во движење или околу куќата, овие влечки во затворено / отворено с

Класичното затнување само што доби модерно ажурирање! Поставата Supersoft создава пријатно комбо со аморти�

Дневна во луксуз со овие пријатни мокасини! Класичното карирано моделирање и детали за допирање создав�

Преиспитајте ја пријатноста со овие што мора да имаат df од страна на Dearfoams Машки молци за затнување на пе

Чевли за фустани со монашки ленти направени со изработена оригинална кожа за луксузно чувство...

За да ги задржите нозете суви, препорачливо е да користите водоотпорни гатачи или минигајтери кои ќе го

Мажот за дишење на модерната чипка на Beverly Hills Polo Club Dawson е удобен и модерен избор за секоја пригода...

Ново ажурираниот Strider 2 е крајната модна патика што ќе ве однесе цел ден Лизгајте ги нозете во овие лесни

Обезбедена гел меморија за пена, табани, Supersoft Flannel, дизајни за перење машина; Има многу да се сака за овие

Подгответе се за удобност во слајдот на Enigma 2.0 на Men Подготвена лента за прилагодување на решетката дава

Преиспитајте го начинот на кој се опуштате Одликувајќи се со DF Adation за да ги задржи нозете пријатни и сув

Нашиот радосен (и најсјајниот) стил на 80 тите се врати на голем начин! Запознајте го оригиналниот Bootie Bootie

Scroll