Новак
Цвета на памук од мојата куќа во Тексас, затворен килим, природно сиво, 5'2 7'6

Цвета на памук од мојата куќа во Тексас, затворен килим, природно сиво, 5'2 7'6

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1440.00

Во одредени периоди од годината, полињата цветаат во прекрасни меки бели. Тоа е инспирацијата зад килимот на областа на цвеќињата на памукот. Меките, природни бои кои се создаваат прекрасен ефект на шари над асортиман на меки неутрални платно во позадина. Мојата куќа во Тексас е ексклузивна лесна, светла соработка помеѓу декораторот за шик на фарма и нејзиниот сакан американски производител. Внимателно дизајнираната колекција вклучува раскошно меки килими дизајнирани да го поддржуваат секојдневното живеење и да ги натераат сите да се чувствуваат како дома. Дизајнерски стил со извонредна вредност! Ткаени во Андерсон, Кометал, оваа колекција има карактеристична високо-ниска шема што малкумина можат да ги имитираат, од синтетички влакна од кожа на предиво. Во активни домаќинства . Брзи предива во боја - го ограничува долгорочното згаснување на бојата кога се става во сончеви области. Се препорачува подлога за килим што не е на лизгање за да се спречи лизгање, да се обезбеди амортизирање и да се избегнат брчките. Додека се прават сите напори точно да се одразуваат шемата и бојата на оваа област килим, постојат некои варијанти.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Краток опис не е достапен OZN1099 Карактеристики Оригинал : САД Поддршка од јута Изградба : Машината направ

Окс Беј Неутрален геометриски подрачје килим, сива / крем, 7 '10 "x 10' 9" изработена од 100% полиестер со поддр�

Стручно рачно ткаени од квалификувани занаетчии во Индија, колекцијата Ноел нуди тонски и текстурален �

Оставете го вашиот декор да прошета на дивата страна со нашата Simply Daisy 2 'x 3' Совршен килим од портокал пеп

Колекцијата Сона ги прикажува традиционалните инспирирани дизајни кои ги прикажуваат безвременските �

Време е да седнеме и да се дружиме со овој многу специјален нов килим со рамен ткаенина на отворено од ко

Симплистичките, но привлечни килими од колекцијата Quetzai, без напор, служат како примерна претстава на со

Чувајте го класичен со цветни дизајни на овие традиционално стилизирани килими Со привлечен приврзок и

Колекцијата Weave & Wander Melmas е машина направена во светлечка вискоза и полиестерска мешавина изложба тради�

Мат кујна против замор Кујната подот е изработена од врвен ПВЦ материјал за да трае многу години Придоб�

Колекцијата Presevo има привлечни глобални инспирирани дизајни кои се преполнуваат со елеганција и благод

Поминете часови на забава со овој џиновски килим на Tic Tac Toe Килимот мери 25 "x 25 " и е направен од синтетичко

Колекцијата Демитриос ги прикажува традиционалните инспирирани дизајни кои ги прикажуваат безвременс

Апстрактни ленти фрлени во современи нијанси на задебеница, портокалова, розова и сина боја модерниот м

Инспирирани од класичните стилови, Рали го збир на крај во финеса Овие прекрасни килими се рачно израбо�

Игумен е моќност на супер мек простор обоен микрофибер полиестер Оваа бушава има прекрасна палета на бо

Апстрактните и природните светски мотиви на килимите за колекција Естрела ќе додадат прскање на боја и

Интригирани од класичните стилови, Рали го збир на крај во финеса Овие прекрасни килими се рачно израбо�

Колекцијата Ostomanson Oscar нуди килими и килими со тркач кои се функционални и декоративни за да придонесат т

Симплистичките, но привлечни килими од колекцијата Оукура, без напор служат како примерна претстава на

Со изградбата на раката, овие килими нудат прифатлива алтернатива на другите рачно изработени конструк

Колекцијата AIDA ги прикажува традиционалните инспирирани дизајни кои ги прикажуваат безвременските ст�

Едноставна елеганција ја отелотворува нашата елоквентна колекција на Квинсленд Шаг Со неутрална палет

Создадете поканувачки изглед во вашиот дом со килимот во областа Прескот од Супериор Овој безвременски

Колекцијата Хуан прикажува традиционален гроздобер дизајн што ќе даде изјава во секоја просторија со з

Време е да седнеме и да се дружиме со овој многу специјален нов килим со рамен ткаенина на отворено од ко

АЦИЈА Пица Пил (Универзитет во Јужна Каролина Гамекокс) Ласерска врежана НФЛ Питсбург Стилерс Фудбалск�

Изберете од низа нијанси од студените тонови до топлите нијанси со колекцијата Фурни Цврста боја со гус

Создадете забавна и лична вибрација со едноставно Daisy 3 'x 5' кармин розово летно време закотвен килим од н

Перница кујнска душек или бања Мат 24х36 Анти матична кујна удобност Мат мери приближно 24 инчи за 36inches...

Scroll