Новак
Уникатен килим на павилјон естрела, црвено

Уникатен килим на павилјон естрела, црвено

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 4410.88

Апстрактните и природните светски мотиви на килимите за колекција Естрела ќе додадат прскање на боја и возбуда во вашиот дом. Доаѓајќи во широк спектар на обрасци, има нешто за сите во оваа колекција. Без разлика дали вашата предност е тркалезен килим, тркач или традиционален килим од 5 x 8, секој е карактеристичен и сигурно ќе ја активира секоја просторија. Уникатен килим со павилон естрела, црвена (2 '7 x 10' 0).

Главните карактеристики

Избор на клиент

Оставете го вашиот декор да прошета на дивата страна со нашата Simply Daisy 2 'x 3' Совршен килим од портокал пеп

Колекцијата за мајсторство нуди широк спектар на софистицирани суптилни тонови за лесен начин на живот

Совршениот филасичен стил на кадифен килим дава супериорна удобност против вашата кожа Клара Кларк Сла

Колекцијата Ханзеи ги прикажува традиционалните инспирирани дизајни кои ги прикажуваат безвременскит

Колекцијата Presevo има привлечни глобални инспирирани дизајни кои се преполнуваат со елеганција и благод

Collectionан Пјер Текстурирана декоративна акцент колекција на килими се одликува со свежи, современи дизај

Изберете од низа нијанси од студените тонови до топлите нијанси со колекцијата Фурни Цврста боја со гус

Апсолутно волшебно, овој машински, полипропилен килим е направен да има сјаен куп што мери под половина

Апстрактни ленти фрлени во современи нијанси на задебеница, портокалова, розова и сина боја модерниот м

Колекцијата „Уметноста на јазолот“ е колекција на килим со модерен дизајн Совршен додаток за секој до�

Колекцијата „Уметноста на јазолот Чака“ ги прикажува традиционалните дизајни кои се безвременски сти

Време е да седнеме и да се дружиме со овој многу специјален нов килим со рамен ткаенина на отворено од ко

Краток опис не е достапен OZN1099 Карактеристики Оригинал : САД Поддршка од јута Изградба : Машината направ

Симплистичките, но привлечни килими од колекцијата Лекси, без напор, служат како примерна претстава на �

Чувајте го класичен со цветни дизајни на овие традиционално стилизирани килими Со привлечен приврзок и

Уживајте во нов стил оваа сезона со Simply Daisy 5 'Red Red Stripes килим од нашата забавна колекција Junky Секој ќе ужив

Визионерската колекција се вклопува во нова ера во оригинален спин на класика Оваа колекција е прилаго�

Покажете ја гордоста на вашиот тим на голем начин! 8'X10 'Ултра кадифен подрачје нема да остави сомнеж за к�

Покрај тоа што е лесен за чистење, отпорни на дамки и отпорни на својства на ова парче обезбедуваат дека

Од колекцијата на животински свет, добијте совршено чувство на авантура со сафари со овој тркалезен кил

Добредојдовте на изобилството на градината во вашиот дом со едноставно маргаритка 2 'x 3' жолчна жолчка ж�

Овој килим во областа на граничниот стил комбинира деликатни цветни елементи и разноврсна, современа п�

Симплистичките, но привлечни килими од колекцијата Quetzai, без напор, служат како примерна претстава на со

Колекцијата Denio ги прикажува традиционалните инспирирани дизајни кои ги прикажуваат безвременските ст

Поминете часови на забава со овој џиновски килим на Tic Tac Toe Килимот мери 25 "x 25 " и е направен од синтетичко

Поставете го вашиот простор за живеење со килимот на решетките Покријте ги сите флеки на вашиот тепих и�

Прегрнете го внатрешниот суперхерој на вашето дете со разиграни, живи обрасци од саканата серија чудес�

Дијамантите танцуваат низ глобално инспирирано плато во колекцијата Lonenock Моделите на овие ладно боемс�

Тепихот на областа Ванде може да се направи од траен полипропилен, но рафинираниот мотив е за елеганциј�

Време е да седнеме и да се дружиме со овој многу специјален нов килим со рамен ткаенина на отворено од ко

Scroll