Новак
Уметнички ткајачи Paramount Oriental Area reg, Teal, 8'10 12'10

Уметнички ткајачи Paramount Oriental Area reg, Teal, 8'10 12'10

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.33

Колекцијата Алиса ги прикажува традиционалните инспирирани дизајни кои ги прикажуваат безвременските стилови на елеганција, удобност и софистицираност. Прецизно ткаената конструкција на овие парчиња може да се пофали со издржливост и ќе обезбеди природен шарм во вашиот простор за украси. Направено со полипропилен во Египет и има низок куп. Само чисто,. Машина ткаена во Египет со 100% полипропилен. Функционалниот среден куп овозможува погодно поставување на влезовите, под мебелот и нема да ги попречува влезовите . класичен персиски стил во трендовски шема на боја . дизајниран да издржи секојдневно носење, овој килим е одобрено од деца и пријателски за миленичиња. Совршено за области со висок сообраќај на вашиот дом, како што се дневната соба, трпезаријата, кујната и ходниците . Тешка и отпорна на дамки. Лесно за чистење и одржување, препорачуваме да се испразнуваат редовно и да се исчистат со чиста крпа. Секогаш тестирајте мала површина пред да примените решенија за чистење. Се препорачува употреба на подлога за килим за да се спречи лизгање и движење.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Започнете да ја покажувате гордоста на вашиот тим со матична матка од решенија за лиценцирање на спорто

Создадете шарена и зрачна вибрација околу вашиот дом со медалјонот во Бомбај со едноставно Daisy 2 'x 3' Лиго

Колекцијата на ложата нуди изглед сигурен дека ќе го надополни изгледот на ложата со елементи за дизајн

Создадете поканувачки изглед во вашиот дом со килимот во областа Прескот од Супериор Овој безвременски

Collectionан Пјер Текстурирана декоративна акцент колекција на килими се одликува со свежи, современи дизај

Чувајте го класичен со цветни дизајни на овие традиционално стилизирани килими Со привлечен приврзок и

Уникатниот дизајн во комбинација со нијанси во боја што се наоѓаат во природата го прават килимот во об�

Апстрактни ленти фрлени во современи нијанси на задебеница, портокалова, розова и сина боја модерниот м

Време е да седнеме и да се дружиме со овој многу специјален нов килим со рамен ткаенина на отворено од ко

Перница кујнска душек или бања Мат 24х36 Анти матична кујна удобност Мат мери приближно 24 инчи за 36inches Тр�

Изберете од низа нијанси од студените тонови до топлите нијанси со колекцијата Фурни Цврста боја со гус

Мат кујна против замор Кујната подот е изработена од врвен ПВЦ материјал за да трае многу години Придоб�

Создадете забавна и лична вибрација со едноставно Daisy 3 'x 5' кармин розово летно време закотвен килим од н

Колекцијата Демитриос ги прикажува традиционалните инспирирани дизајни кои ги прикажуваат безвременс

Создадете шарена и зрачна вибрација околу вашиот дом со хипстер со едноставно Daisy 3 'x 5' Lingonberry Red Hipster Spring C

Нагласете ја вашата кујна со веселите цвеќиња од земјата на пионерската жена цветање цвеќиња, дизајнир�

Тепихот на областа Ванде може да се направи од траен полипропилен, но рафинираниот мотив е за елеганциј�

Колекцијата Weave & Wander Melmas е машина направена во светлечка вискоза и полиестерска мешавина изложба тради�

Апстрактните и природните светски мотиви на килимите за колекција Естрела ќе додадат прскање на боја и

АЦИЈА Пица Пил (Универзитет во Јужна Каролина Гамекокс) Ласерска врежана НФЛ Питсбург Стилерс Фудбалск�

Време е да седнеме и да се дружиме со овој многу специјален нов килим со рамен ткаенина на отворено од ко

Scroll