Новак
LOloi II Layla lay- печатено руменило подрачје за руменило 2'-0 5'-0

LOloi II Layla lay- печатено руменило подрачје за руменило 2'-0 5'-0

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 360.00

Колекцијата Лејла е традиционална и безвременска, со убав дизајн на живеење што го доловува духот на килим од стариот свет. Овој традиционален килим со моќност е направен во Кина со 100% полиестер со класична и софистицирана палета на бои и суптилна патина. LOLOI II Layla Печатена ориентална традиционална област килим, кафеава, 24 "x 60" : изработена од 100% полиестер. Традиционален дизајн. Моќта се наomираше. Упатства за нега : Исчистете ги излевање веднаш со размачкана со чист сунѓер или крпа. Препорачано е професионално чистење. Соодветната подлога за килим се препорачува на сите површини за да се спречи лизгање, додавање перница и подобрување на издржливоста. За празнење, користете правосмукалка без лента за тепање или оној каде што можете да ја поставите шипката на највисокиот амбиент за куп. Ако вашиот вакуум има променливи поставки за напојување, поставете на ниско ниво. Вакуум целосна должина на килимот, свртете и повторете го на следната област, наместо движење напред и назад. Лолои е наградувана компанија која може да се пофали со престижни награди, како што се „Најдобар производител на килими на годината“. Познати по иновации, тие напредуваа во индустријата за килими со најновите текстури, тренд дизајни и комбинации на бои.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Окс Беј Неутрален геометриски подрачје килим, сива / крем, 7 '10 "x 10' 9" изработена од 100% полиестер со поддр�

Симплистичките, но привлечни килими од колекцијата Оукура, без напор служат како примерна претстава на

Колекцијата Сона ги прикажува традиционалните инспирирани дизајни кои ги прикажуваат безвременските �

Забавниот, рачно нацртан квалитет на овој килим со современа област додава допир на едноставна софисти�

Создадете шарена и зрачна вибрација околу вашиот дом со медалјонот во Бомбај со едноставно Daisy 2 'x 3' Лиго

Колекцијата Weave & Wander Melmas е машина направена во светлечка вискоза и полиестерска мешавина изложба тради�

Колекцијата Хуан прикажува традиционален гроздобер дизајн што ќе даде изјава во секоја просторија со з

Изберете од низа нијанси од студените тонови до топлите нијанси со колекцијата Фурни Цврста боја со гус

Симплистичките, но привлечни килими од колекцијата Берардо, без напор служат како примерна претстава н�

Кој рече дека убавите акценти на подот се само за внатрешноста на домот, сè уште не се сретнале со килим �

Исто така, се применува миење на цревата, едноставно измијте го со црево и оставете да се исуши! Набори и

Создадете шарена и зрачна вибрација околу вашиот дом со хипстер со едноставно Daisy 3 'x 5' Lingonberry Red Hipster Spring C

Додадете елемент на стил во внатрешната и надворешната област со зачудувачка колекција на килими...

Scroll