Новак
Tonal Design Ottomanson Sundance Tonal Design Reversable Non пролеано тркач на тркач во затворен простор, 2'7 6'11

Tonal Design Ottomanson Sundance Tonal Design Reversable Non пролеано тркач на тркач во затворен простор,

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.67

Исто така, се применува миење на цревата, едноставно измијте го со црево и оставете да се исуши! Набори и виткање треба да се срамни со 5-7 дена редовна употреба. За да го забрзате овој процес, обратно го тркалате аголот со браздата и нежно да нанесете притисок . Боја : сива. Онтансон се стреми да обезбеди трендовски килими додека секогаш ги задоволува потребите на клиентите. Основана со аспирација да ги украси просторите во затворено и на отворено. [Детско и ПЕТ пријателски] : Безбедно за секојдневните области со сообраќај со високи стапала и поотпорни на непредвидливите хаос на живот од активност на деца или миленичиња . [Лесна нега] : Бесплатно стрес Чистењето вклучува редовно вакумирање (без четки/ролери) и нежно забележете чистење на мали дамки со благ детергент или чистач на тепих. Овие турски килими се направени од квалитетни материјали кои се семејни и миленичиња пријателски и совршени за области со висок сообраќај на вашиот дом, како што се дневната соба, бањата, кујната, ходниците и надвор! Овде во Османсон, нашата мисија е да испорачаме највисок квалитет на килими со најконкурентни цени! Карактеристики [Клучни атрибути] : Големина : 2'7 "x 6'11" (3 'x 7') Дебелина : 0,2 ин. За да се обезбеди удобност и дополнителен зафат, се препорачува посебна набавка на рампа за килим . Направени во Турција, овие полипропиленски јута назад килими ќе обезбедат стил во текот на вашиот дом. [Трендовски стил] : Овој шарен тепих за тонски дизајн тркач има тонално сива боја во позадина, додавајќи и подобрување на изгледот на вашиот дом. [Доверлив бренд] : Квалитетна машина ткаени килими направени во Турција повеќе од 20 години.Нашата колекција „Санденс“ може да се пофали со широк спектар на килими кои се движат од тонски бои до уникатни отпечатоци и доаѓаат во широк спектар на форми и големини.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Cosmoliving нуди модерни палети на бои во современи дизајни и ќе го претвори вашиот простор во вреден слика (и

Симплистичките, но привлечни килими од колекцијата Quetzai, без напор, служат како примерна претстава на со

Нагласете ја вашата кујна со веселите цвеќиња од земјата на пионерската жена цветање цвеќиња, дизајнир�

Оваа област на граничен стил без напор ја подобрува вашата матична канцеларија, јадење област или дневн

Апстрактни ленти фрлени во современи нијанси на задебеница, портокалова, розова и сина боја модерниот м

Поминете часови на забава со овој џиновски килим на Tic Tac Toe Килимот мери 25 "x 25 " и е направен од синтетичко

Едноставна елеганција ја отелотворува нашата елоквентна колекција на Квинсленд Шаг...

Кој рече дека убавите акценти на подот се само за внатрешноста на домот, сè уште не се сретнале со килим �

Започнете да ја покажувате гордоста на вашиот тим со матична матка од решенија за лиценцирање на спорто

Краток опис не е достапен OZN1099 Карактеристики Оригинал : САД Поддршка од јута Изградба : Машината направ

Колекцијата Гарит прикажува традиционален гроздобер дизајн што ќе даде изјава во секоја просторија со

Колекцијата „Уметноста на јазолот“ е колекција на килим со модерен дизајн Совршен додаток за секој до�

Додадете елемент на стил во внатрешната и надворешната област со зачудувачка колекција на килими Одлик

Колекцијата Алиса ги прикажува традиционалните инспирирани дизајни кои ги прикажуваат безвременските

Заштитете го подот во стил и покажете го случајниот со фудбалски душеци од решенија за лиценцирање на с�

Симплистичките, но привлечни килими од колекцијата Катано, без напор служат како примерна претстава на

Создадете поканувачки изглед во вашиот дом со килимот во областа Прескот од Супериор Овој безвременски

Уникатниот дизајн во комбинација со нијанси во боја што се наоѓаат во природата го прават килимот во об�

Намалување на моќност од полипропилен и полиестер куп во Турција, колекцијата Бјанка е конструирана за

Колекцијата Лејла е традиционална и безвременска, со убав дизајн на живеење што го доловува духот на ки�

Забавниот, рачно нацртан квалитет на овој килим со современа област додава допир на едноставна софисти�

Симплистичките, но привлечни килими од колекцијата Набари, без напор служат како примерна претстава на

Во одредени периоди од годината, полињата цветаат во прекрасни меки бели Тоа е инспирацијата зад килимо

Инспирирани од класичните стилови, Рали го збир на крај во финеса Овие прекрасни килими се рачно израбо�

Scroll