Новак
6 'сиво и слонова коска од тркалезно подрачје за фрлање килим

6 'сиво и слонова коска од тркалезно подрачје за фрлање килим

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3225.44

Од колекцијата на животински свет, добијте совршено чувство на авантура со сафари со овој тркалезен килим. Покажувајќи мотиви инспирирани од сафари и отпечатоци од диви животни, прекрасниот акцент ја признава вашата loveубов кон дивиот свет. Машински ткаени, овој килим обезбедува лесно одржување и издржливост. Можете да го користите за да ги осветлите вашите простори за живеење. Вашата авантура започнува во вашиот дом кога го имате овој прекрасен акцент!. Карактеристики на производот : боја (и) : сива, слонова коска и црна боја. Машинска ткаена. Среден куп. Поддршка : Да. Електричен стил на кариран во форма. Препорачано само за употреба во затворен простор. Лесно за чистење, отпорна на дамки и не пролева. Користете ја подлогата за килим за да го намалите лизгањето и лизгањето. Подлогата за килими се продаде одделно. Направено во Турција. Упатства за нега : Само чисто место. Редовно празнење. Користете чистач на тепих, но треба да се исуши веднаш и рамномерно. Во случај на набори - превртете го килимот во спротивна насока, додека нанесувате притисок на килимот - земете го работ, превртете го таму каде што има бразда и полека повлечете го килимот назад, додека нанесувате надолен притисок врз браздата. Димензии : дијаметар од 6 '. Висина на купот : 0,33 ". Материјал (и) : Полипропилен. Поддршка : јута сива и слонова коска од еклектичен стил фрлаат килим. Машина ткаен килим има среден куп. Без напор чистење; отпорен на измама; не се бара. Препорачано само за употреба во внатрешна употреба; направени во Турција. Тркалезен килим мерки со дијаметар од 6 стапки.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Игумен е моќност на супер мек простор обоен микрофибер полиестер Оваа бушава има прекрасна палета на бо

Симплистичките, но привлечни килими од колекцијата Набари, без напор служат како примерна претстава на

Изберете од низа нијанси од студените тонови до топлите нијанси со колекцијата Фурни Цврста боја со гус

Создадете забавна и лична вибрација со едноставно Daisy 3 'x 5' кармин розово летно време закотвен килим од н

Инспирирана од традиционалните килими на Персиски Хериз, колекцијата „Аполо Серапи“ има елегантни, ге

Колекцијата на ложата нуди изглед сигурен дека ќе го надополни изгледот на ложата со елементи за дизајн

Collectionан Пјер Текстурирана декоративна акцент колекција на килими се одликува со свежи, современи дизај

Кој рече дека убавите акценти на подот се само за внатрешноста на домот, сè уште не се сретнале со килим �

Оваа област на граничен стил без напор ја подобрува вашата матична канцеларија, јадење област или дневн

Интригирани од класичните стилови, Рали го збир на крај во финеса Овие прекрасни килими се рачно израбо�

Изберете од низа нијанси од студените тонови до топлите нијанси со колекцијата Фурни Цврста боја со гус

Колекцијата Сона ги прикажува традиционалните инспирирани дизајни кои ги прикажуваат безвременските �

Cosmoliving нуди модерни палети на бои во современи дизајни и ќе го претвори вашиот простор во вреден слика (и

Намалување на моќност од полипропилен и полиестер куп во Турција, колекцијата Бјанка е конструирана за

Со изградбата на раката, овие килими нудат прифатлива алтернатива на другите рачно изработени конструк

Време е да седнеме и да се дружиме со овој многу специјален нов килим со рамен ткаенина на отворено од ко

Scroll