Новак
Среќна Божиќна Шелти кујна или бања Мат 24х36

Среќна Божиќна Шелти кујна или бања Мат 24х36

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 351.84

Перница кујнска душек или бања Мат 24х36 - Анти -матична кујна удобност Мат мери приближно 24 инчи за 36inches. Трајно обоена и избледена отпорна. Одлично за кујната, бањата, надвор од топла када или само во вратата од базенот. Користете градинарско црево или мијалник за напојување за да ја бркате нечистотијата од душекот. Не чистете со четка. Користете го вакуумот на поставката на подот. Чиста дамка со средство за чистење што не произведува SUD. Анти-матично кујнски удобност Мат.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Уживајте во нов стил оваа сезона со Simply Daisy 5 'Red Red Stripes килим од нашата забавна колекција Junky...

Тепихот на областа Ванде може да се направи од траен полипропилен, но рафинираниот мотив е за елеганциј�

Колекцијата на впечаток, под влијание на уметничка иновација, носи ремек дело на вашиот кат Сигурно во ц

Рачнотово во Индија со екопријателски јута и памук, рустикалниот стил на колекцијата Нокс носи рустика�

Покрај тоа што е лесен за чистење, отпорни на дамки и отпорни на својства на ова парче обезбедуваат дека

Апстрактните и природните светски мотиви на килимите за колекција Естрела ќе додадат прскање на боја и

Стручно рачно ткаени од квалификувани занаетчии во Индија, колекцијата Ноел нуди тонски и текстурален �

Копажот на областа Мохавк Дом Вилтон има мотив за преоден дизајн во богата комбинација на палета на бои

Колекцијата Denio ги прикажува традиционалните инспирирани дизајни кои ги прикажуваат безвременските ст

Дијамантите танцуваат низ глобално инспирирано плато во колекцијата Lonenock Моделите на овие ладно боемс�

Започнете да ја покажувате гордоста на вашиот тим со матична матка од решенија за лиценцирање на спорто

Колекцијата Presevo има привлечни глобални инспирирани дизајни кои се преполнуваат со елеганција и благод

Колекцијата Руби е чисто модерна, со реинтерпретации на класични мотиви, како и геометриски дизајни; То�

Поставете го вашиот простор за живеење со килимот на решетките Покријте ги сите флеки на вашиот тепих и�

Краток опис не е достапен OZN1099 Карактеристики Оригинал : САД Поддршка од јута Изградба : Машината направ

Создадете поканувачки изглед во вашиот дом со килимот во областа Прескот од Супериор Овој безвременски

Овој модерен килим на апстрактна област користи тонски засенчување и шефна шема на шеврон за да создаде

Колекцијата Ханзеи ги прикажува традиционалните инспирирани дизајни кои ги прикажуваат безвременскит

Колекцијата за бегалци е бегство од секојдневниот живот што го заслужувате Овие пријатни гео печатени �

Cosmoliving нуди модерни палети на бои во современи дизајни и ќе го претвори вашиот простор во вреден слика (и

Колекцијата за бегалци е бегство од секојдневниот живот што го заслужувате Овие пријатни гео печатени �

Уникатниот дизајн во комбинација со нијанси во боја што се наоѓаат во природата го прават килимот во об�

Време е да седнеме и да се дружиме со овој многу специјален нов килим со рамен ткаенина на отворено од ко

Колекцијата за мајсторство нуди широк спектар на софистицирани суптилни тонови за лесен начин на живот

Од колекцијата на животински свет, добијте совршено чувство на авантура со сафари со овој тркалезен кил

Колекцијата Rekindled е совршена за што и да се сретнете, внатре или надвор Оваа колекција е машинска поттик�

Изберете од низа нијанси од студените тонови до топлите нијанси со колекцијата Фурни Цврста боја со гус

Уживајте во нов стил оваа сезона со едноставно Daisy 2 'x 3' Explorer Blue Eye Opener Spring Chenille килим од нашата фанки џанк�

Scroll