Новак
Ориан килим Каиро Беж област килим, 5'3 7'6

Ориан килим Каиро Беж област килим, 5'3 7'6

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.67

Уникатниот дизајн во комбинација со нијанси во боја што се наоѓаат во природата го прават килимот во областа Каиро, беспрекорно вклопување во кој било простор. Оваа совршена комбинација на дизајн и боја, заедно со издржливоста на синтетичките влакна, обезбедува кадифен мекост под нозете. Lifeивотот е буквално полн со хаос, затоа искористете го максимумот од вашето време дома со овој пријателски за миленичиња и лесен за чистење килим. Направена е 100% полипропиленска машина. Направено од засилени полипропиленски влакна, обезбедувајќи квалитет и издржливост. Убавите детални дизајни и меките површини го прават овој килим совршен за кој било простор во вашиот дом.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Време е да седнеме и да се дружиме со овој многу специјален нов килим со рамен ткаенина на отворено од ко

Колекцијата Руби е чисто модерна, со реинтерпретации на класични мотиви, како и геометриски дизајни; То�

Уживајте во нов стил оваа сезона со едноставно Daisy 2 'x 3' Explorer Blue Eye Opener Spring Chenille килим од нашата фанки џанк�

Cosmoliving нуди модерни палети на бои во современи дизајни и ќе го претвори вашиот простор во вреден слика (и

Со силни агли и живописна, разнобојна палета, колекцијата Арден ќе стави малку "wow " во вашиот простор...

Колекцијата „Уметноста на јазолот“ е колекција на килим со модерен дизајн Совршен додаток за секој до�

Совршениот филасичен стил на кадифен килим дава супериорна удобност против вашата кожа...

Колекцијата Denio ги прикажува традиционалните инспирирани дизајни кои ги прикажуваат безвременските ст

Мат кујна против замор Кујната подот е изработена од врвен ПВЦ материјал за да трае многу години...

Овој модерен килим на апстрактна област користи тонски засенчување и шефна шема на шеврон за да создаде

Со изградбата на раката, овие килими нудат прифатлива алтернатива на другите рачно изработени конструк

Чувајте го класичен со цветни дизајни на овие традиционално стилизирани килими Со привлечен приврзок и

Опфаќајќи ја времето почесната традиција на изработено рачно изработка на килими, елегантниот и исклуч

Тепихот на областа Ванде може да се направи од траен полипропилен, но рафинираниот мотив е за елеганциј�

Поставете го вашиот простор за живеење со килимот на решетките Покријте ги сите флеки на вашиот тепих и�

Визионерската колекција се вклопува во нова ера во оригинален спин на класика Оваа колекција е прилаго�

Стручно рачно ткаени од квалификувани занаетчии во Индија, колекцијата Ноел нуди тонски и текстурален �

Време е да седнеме и да се дружиме со овој многу специјален нов килим со рамен ткаенина на отворено од ко

Разубавете го вашиот дом со едноставно Daisy 3 'x 5' сенф жолт задебелен цвет од нашата колекција на цвеќиња..

Апсолутно волшебно, овој машински, полипропилен килим е направен да има сјаен куп што мери под половина

Овој килим во областа на граничниот стил комбинира деликатни цветни елементи и разноврсна, современа п�

Создадете поканувачки изглед во вашиот дом со килимот во областа Прескот од Супериор Овој безвременски

Апстрактните и природните светски мотиви на килимите за колекција Естрела ќе додадат прскање на боја и

Оставете го вашиот декор да прошета на дивата страна со нашата Simply Daisy 2 'x 3' Совршен килим од портокал пеп

Симплистичките, но привлечни килими од колекцијата Оукура, без напор служат како примерна претстава на

Scroll