Новак
Нулум Кора племенски килим на отворено, 10 '14', сина

Нулум Кора племенски килим на отворено, 10 '14', сина

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 784.00

Кој рече дека убавите акценти на подот се само за внатрешноста на домот, сè уште не се сретнале со килим во затворен простор/отворено. Секоја единица е дизајнирана да издржи на елементите додека додава допир на шарм во вашата околина. Овие парчиња се толку разноврсни што може да се најдете како да ги користите околу вашиот дом (не грижете се, тие се исто толку одлични и за употреба во затворен простор!). Нулум Отворено племенска област Кора област. Машината направена. Направено во Турција. Материјал : 100% полипропилен. Поддршка : Лизгајте полипропилен. Поставување : затворен/отворен. Препорачани простории : спална соба, трпезарија, дневна соба, внатрешен двор / отворено, ходник, канцеларија, кујна, влез. Вклучија територии.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Инспирирана од традиционалните килими на Персиски Хериз, колекцијата „Аполо Серапи“ има елегантни, ге

Игумен е моќност на супер мек простор обоен микрофибер полиестер Оваа бушава има прекрасна палета на бо

Колекцијата Weave & Wander Melmas е машина направена во светлечка вискоза и полиестерска мешавина изложба тради�

Заштитете го подот во стил и покажете го случајниот со фудбалски душеци од решенија за лиценцирање на с�

Создадете шарена и зрачна вибрација околу вашиот дом со медалјонот во Бомбај со едноставно Daisy 2 'x 3' Лиго

Започнете да ја покажувате гордоста на вашиот тим со матична матка од решенија за лиценцирање на спорто

Симплистичките, но привлечни килими од колекцијата Quetzai, без напор, служат како примерна претстава на со

Создадете поканувачки изглед во вашиот дом со килимот во областа Прескот од Супериор Овој безвременски

Стилот и софистицираноста се среќаваат со килимот на мојата куќа во Тексас Хаус Шарлот во природна розо

Симплистичките, но привлечни килими од колекцијата Катано, без напор служат како примерна претстава на

Изберете од низа нијанси од студените тонови до топлите нијанси со колекцијата Фурни Цврста боја со гус

Симплистичките, но привлечни килими од колекцијата Берардо, без напор служат како примерна претстава н�

Создадете забавна и лична вибрација со едноставно Daisy 3 'x 5' кармин розово летно време закотвен килим од н

Оставете го вашиот декор да прошета на дивата страна со нашата Simply Daisy 2 'x 3' Совршен килим од портокал пеп

Изберете од низа нијанси од студените тонови до топлите нијанси со колекцијата Фурни Цврста боја со гус

Collectionан Пјер Текстурирана декоративна акцент колекција на килими се одликува со свежи, современи дизај

Од колекцијата на животински свет, добијте совршено чувство на авантура со сафари со овој тркалезен кил

Перница кујнска душек или бања Мат 24х36 Анти матична кујна удобност Мат мери приближно 24 инчи за 36inches...

Апстрактните и природните светски мотиви на килимите за колекција Естрела ќе додадат прскање на боја и

Колекцијата Алиса ги прикажува традиционалните инспирирани дизајни кои ги прикажуваат безвременските

Уживајте во нов стил оваа сезона со едноставно Daisy 2 'x 3' Explorer Blue Eye Opener Spring Chenille килим од нашата фанки џанк�

Интригирани од класичните стилови, Рали го збир на крај во финеса Овие прекрасни килими се рачно израбо�

Поминете часови на забава со овој џиновски килим на Tic Tac Toe Килимот мери 25 "x 25 " и е направен од синтетичко

Краток опис не е достапен OZN1099 Карактеристики Оригинал : САД Поддршка од јута Изградба : Машината направ

Cosmoliving нуди модерни палети на бои во современи дизајни и ќе го претвори вашиот простор во вреден слика (и

Инспирирани од класичните стилови, Рали го збир на крај во финеса Овие прекрасни килими се рачно израбо�

Симплистичките, но привлечни килими од колекцијата Лекси, без напор, служат како примерна претстава на �

Окс Беј Неутрален геометриски подрачје килим, сива / крем, 7 '10 "x 10' 9" изработена од 100% полиестер со поддр�

Колекцијата Сона ги прикажува традиционалните инспирирани дизајни кои ги прикажуваат безвременските �

Создадете шарена и зрачна вибрација околу вашиот дом со хипстер со едноставно Daisy 3 'x 5' Lingonberry Red Hipster Spring C

Scroll