Новак
Подобри трендови Аскота колекција во затворен простор за внатрешна табла за надворешни работи, Бургундија

Подобри трендови Аскота колекција во затворен простор за внатрешна табла за надворешни работи, Бургундија

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1072.32

Додадете елемент на стил во внатрешната и надворешната област со зачудувачка колекција на килими. Одликувајќи се со класичен дизајн со современи вибрации, овој 100% полипропилен килим е ткаен од квалификувани занаетчии. Направено е со употреба на пригушен тон на боја што му обезбедува софистициран привлечност. Целокупната карирана шема и употреба на одличен квалитетен полипропилен материјал, додава јачина и издржливост за затворен и отворен простор на отворено. Колекцијата на килими со аскот е навистина ритмичка и неутрална има мотив што ќе се вклопи во кој било простор за живеење. Исто така, може да се пофали со тен на боја што е лесно да се вклучи во која било просторија за вашата координативна практичност. Тие се одличен начин да го покажете вашиот личен стил и да одговараат на најсмешните нозе . Изработено е од 100% полипропилен за издржливост и може да се користи подолг временски период . Колекцијата Ascot е достапна во 4 бои и 4 големини и се продава одделно.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Поминете часови на забава со овој џиновски килим на Tic Tac Toe Килимот мери 25 "x 25 " и е направен од синтетичко

Овој килим создава удобно, но шик поставување на вашиот омилен простор за живеење со совршено комбинира

АЦИЈА Пица Пил (Универзитет во Јужна Каролина Гамекокс) Ласерска врежана НФЛ Питсбург Стилерс Фудбалск�

Апстрактни ленти фрлени во современи нијанси на задебеница, портокалова, розова и сина боја модерниот м

Колекцијата Канон е одличен начин да се истражат различни стилови на дизајн и теми Обидете се со модере�

Визионерската колекција се вклопува во нова ера во оригинален спин на класика Оваа колекција е прилаго�

Колекцијата Сона ги прикажува традиционалните инспирирани дизајни кои ги прикажуваат безвременските �

Интригирани од класичните стилови, Рали го збир на крај во финеса Овие прекрасни килими се рачно израбо�

Стилот и софистицираноста се среќаваат со килимот на мојата куќа во Тексас Хаус Шарлот во природна розо

Краток опис не е достапен OZN1099 Карактеристики Оригинал : САД Поддршка од јута Изградба : Машината направ

Уживајте во нов стил оваа сезона со едноставно Daisy 2 'x 3' Explorer Blue Eye Opener Spring Chenille килим од нашата фанки џанк�

Во одредени периоди од годината, полињата цветаат во прекрасни меки бели Тоа е инспирацијата зад килимо

Заштитете го подот во стил и покажете го случајниот со фудбалски душеци од решенија за лиценцирање на с�

Едноставна елеганција ја отелотворува нашата елоквентна колекција на Квинсленд Шаг Со неутрална палет

Апстрактните и природните светски мотиви на килимите за колекција Естрела ќе додадат прскање на боја и

Колекцијата на ложата нуди изглед сигурен дека ќе го надополни изгледот на ложата со елементи за дизајн

Игумен е моќност на супер мек простор обоен микрофибер полиестер Оваа бушава има прекрасна палета на бо

Колекцијата Ostomanson Oscar нуди килими и килими со тркач кои се функционални и декоративни за да придонесат т

Нагласете ја вашата кујна со веселите цвеќиња од земјата на пионерската жена цветање цвеќиња, дизајнир�

Симплистичките, но привлечни килими од колекцијата Quetzai, без напор, служат како примерна претстава на со

Интригирани од класичните стилови, Рали го збир на крај во финеса Овие прекрасни килими се рачно израбо�

Симплистичките, но привлечни килими од колекцијата Лекси, без напор, служат како примерна претстава на �

Изберете од низа нијанси од студените тонови до топлите нијанси со колекцијата Фурни...

Создадете забавна и лична вибрација со едноставно Daisy 3 'x 5' кармин розово летно време закотвен килим од н

Scroll